Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Logan

Hugh Jackman'dan 17 yıl için teşekkür!

Gözüme birşey kaçtı..

Ersin Kılıç - 06.03.2017 15:59
Ersin Kılıç - 06.03.2017 16:58
Geçtiğimiz hafta vizyona giren Logan filmi daha uzun bir süre daha konuşulacağa benziyor. +15 olmasının yanı sıra işleyişi ve hikayesiyle de dikkat çeken filmin bu başarısı şimdiden hasılat rakamlarına da yansımış durumda.

Filmin en önemli yönlerinden birisi de Hugh Jackman'ın Logan karakterine veda etmesi. 17 yıldır bu karakteri canlandıran ve karakterin hakkını sonuna kadar veren Hugh Jackman'a olan ilgi de doğal olarak artmış durumda. Aktörün karakteri bırakması, bu kadar güzel bir performans ile veda etmesi hem X-men hem de Wolverine serisinin hayranlarını da biraz üzmüş durumda. Bu nedenle her fırsatta aktöre olan sevgilerini dile getiriyorlar.

Filme ve karaktere olan bu sevgi gösterisine Hugh jackman'da kayıtsız kalamamış. Kendi Instagram hesabından bir video paylaşan Hugh Jackman, filmin ilk fragmanında da kullanılan "Johhny Cash - Hurt" parçası ile birlikte film için yapılmış olan çizimlere de yer vermiş. Dünyanın dört bir yanından gelen bu çizimler arasında Berkay Dağlar isimli Türk çizerin çalışması da bulunuyor. Videonun mesajı ise oldukça net; "17 muhteşem yıl için tüm hayranlara teşekkürler!"

yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.03.2017 00:07 (0)
biz sana tesekkur ederiz guzel,mutevazi adam.kimse senden iyi wolverin olamaz.
MK Okuru, 07.03.2017 00:49 (0)
Bu adam vahşi batı filmleri çekmeli bence. yeni vahşi batı filmlerine ihtiyaç var.
Seviye: 2
hakanefe, 06.03.2017 18:58 (0)
en beğendiğim görsellerden birininde türk çıkması güzel oldu


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.