Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda EA ve Origin Access üyelerine 5 gün önceden açık olacak

10 saat oynanış da ücretsiz

Furkan Sakoğlu - 23.01.2017 14:46
Furkan Sakoğlu - 23.01.2017 14:45
Yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan ve DICE'ın geliştirmiş olduğu FrostBite 3 motoru sayesinde yeni nesil bir Mass Effect deneyimi yaşatacak olan Mass Effect: Andromeda'nın EA ve Origin Access detayları açıklandı. EA'den bugün yapılan açıklamaya göre EA ve Origin Access üyeleri, Mass Effect: Andromeda'yı 16 Mart'tan itibaren oynamaya başlayabilecek. Oyunu satın almamış olan EA ve Origin Access üyeleri ise, Mass Effect Andromeda'yı 10 saat boyunca ücretsiz olarak oynayabilecek. Eğer üyeler oyunu daha sonra satın alırlarsa, 10 saat boyunca oynadıkları kayıt dosyaları da oyuna aktarılacak bu sayede oyuna baştan başlamak zorunda kalınmayacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.EA ve Origin Access'in fiyatı ise aylık 3.99 Euro olarak belirlenmiş durumda. Ancak üye olursanız, Battlefield 4, Dragon Age serisi, Mass Effect serisinin ilk üç oyunu ve daha birçok oyunu üyelik boyunca sınırsız bir şekilde oynayabileceğinizin de altını çizelim.
yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.01.2017 16:45 (0)
Mass Effect Andromeda oynamak istediğim ama çeyreğini oynayıp devam etmeyeceğim oyunlardan biri. 16 liraya origin access yaparım. 10 saat oynar hevesimi alırım aga.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.