Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > Call of Duty: Infinite Warfare

Profesyonel CoD oyuncusu hayatını kaybetti

H2K oyuncusu hayatını kaybetti

Ersin Kılıç - 03.10.2016 10:55
Ersin Kılıç - 03.10.2016 10:54
ESpor organizasyonları ve yayıncılık artık oyun dünyasının vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. işte bu kulvarda at koşturan takımlardan biri olan H2K oyuncularından biri için kötü bir haber geldi. Takımın Profesyonel Call of Duty oyuncularından biri olan Phillip “Phizzurp” Klemenov'un hayatını kaybettiği açıklandı.

Profesyonel eSpor kariyerinin yanı sıra yayıncılıkta yapan Klemenov, Colorado'da geçirmiş olduğu bir araba kazası sonucu hayata gözlerini yummuş. Arkadaşları ile yemek yedikten sonra Pazar sabahı bir araba kazası geçiren Klemenov, bu kazadan sadece saatler önce twitch üzerinden yayın yapmış.

Polis raporlarında Klemenov'un içkili olduğu rapor edilse de yemek yediği kız arkadaşı bu raporların yanlış olduğunu ve oyuncunun o yemekte sadece su içtiğini dile getirmiş. Öyle ya da böyle genç bir oyuncu daha aramızdan ayrılmış durumda.


yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 03.10.2016 19:52 (0)
Yorumlara bak ölüme bari espri üretmeye çalışmayın. BU millet espri yapmaya harcadığı enerji bilimme harcasa şimdiye marsta yaşıyoduk.
MK Okuru, 03.10.2016 23:10 (0)
Yemek yedikten sonra pazar sabahı araba kazası çok ilginçmiş nasıl bir yemekse artık kendilerinde değillermiş galiba neyse geçmiş olsun.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.