2017 yılında en çok hangi müziği dinlediniz?

2017 yılında en çok hangi müziği dinlediniz?

Furkan Güler
Furkan Güler 5.12.2017 - 16:48
Favori şarkılarınız hangileri?

Spotify şu anda şüpheniz dünyanın en çok tercih edilen müzik dinleme platformu olmuş durumda. Aylık abonelik sistemi sayesinde kendini besleyen platformda milyonlarca şarkı ve şarkıcı seçeneği yer alıyor. Oldukça geniş bir kütüphaneye sahip olan uygulama 2017 senesinde en çok hangi şarkıyı ve şarkıcıyı dinlediğinizi merak ettiğiniz mi? Eğer ettiyseniz Spotify geliştiricilerinin sizlere güzel bir sürprizi var. "Your 2017 Wrapped" adını alan yeni sistemde merak ettiğiniz tüm bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Spotify'ın yeni projesi Your Wrapped 2017 sayesinde bu yıl en çok dinlediğiniz müzikleri görebilirsiniz

En çok takip ettiğiniz müzik türünün yanında kaç dakika müzik dinlediğinizi bile görebildiğiniz sitede en çok dinlediğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesine de sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca size önerilen ve es geçtiğiniz şarkılar da bir çalma listesi içerisinde toplanmış olarak size sunuluyor.

Şu sıralar en büyük rakibi Apple Music olan Spotify, aynı zamanda sanatçılara yüklü miktarda telif ücreti ödemeye devam ediyor. Geride bıraktığımız dönemlerde mali sıkıntılar çektiği belirtilen Spotify, umarız kötü günlerine tekrar geri dönüş yapmaz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 12:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2017 14:29
linkin park ve diyer rock sarkilar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 23:48
Neşet Ertaş - Tatlı Dile Güler Yüze
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 17:12
Bilemem genişini, darını. Benim müzik arşivim youtube da bile yok. Spotify'da arkadaşa 10 tane şarkı arattım, baş çıktı. Senelerimi vermişim ben bu arşiv işine, öyle kolay değil. Kendi kütüphanemde mutlu&mesut yaşıyorum :D

---

Alırım bi' dal sevgili okur. :)

-Onur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×