2019'un en iyi Aksiyon Macera oyunu

2019'un en iyi Aksiyon Macera oyunu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2020 - 15:46
Aksiyona boğuldunuz oyun hangisi oldu?

2019 yılı bu jenerasyon için oldukça önemli bir yıl olarak geride kaldı. Şimdi ise bu kez Acer Predator sponsorluğunda düzenlemiş olduğumuz Yılın En İyi Oyunları 2019 anketi ile tekrar karşı karşıyayız. Bu ankette ise 2019'un en iyi Aksiyon Macera oyununu belirleyeceğiz. Editörlerin ve oyuncuların ortak oylarıyla belirlenen bu anketler sonucunda geçtiğimiz senenin en iyi oyunları belli olacak. Bu kategoride ise şüphesiz geçtiğimiz senenin en dikkat çeken oyunu Sekiro Shadows Die Twice olmuştur. From Software'in son oyunu çıktığı dönemde büyük ses getirdi. Ayrıca oyunun çoğu mecradan yılın oyunu ödülü de alması, From Software'in yeni takipçiler kazanmasına sebep oldu.

2019'un en iyi Aksiyon Macera oyunu

Diğer bir yandan Control'ü de unutmamak gerekli. Oynanış mekanikleri anlamında başarılı olan yapım da oldukça sevildi. Ayrıca Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2 ikilisi de bu türe bu sene damgasını vurmuş durumda. Aksiyon denince akla ilk gelen serilerden olan DmC, son oyunuyla hayranlarını ekran başına kitledi. Siz de beğendiğiniz oyunlara oy vermeyi unutmayın!


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 19:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2020 22:29
Aksiyon diyosan cod mw'dır bu sene bence merlin. Ama macera aramaya gerek yok :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×