2019'un En İyi Espor Oyunu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2020 - 15:05
Esporun en iyi temsilcisi 2019 yılında hangi oyun oldu?

Yıllar geçtikçe büyük bir sektör haline gelen elektronik sporlar, her sene gelişmeye devam ediyor. oyun sektörünün büyük bir kolu haline gelen espor türünde, her sene milyonlarca izleyiciye hitap eden etkinlikler düzenleniyor. Acer Predator sponsorluğunda düzenlemiş olduğumuz Yılın En İyi Oyunları 2019 anketi ile tekrar karşı karşıyayız. Espor tarihinin en ünlü oyunlarından bir tanesi olan Counter Strike'ın son oyunu Counter Strike Global Offensive bir yana , Valve'ın en güçlü silahlarından olan Dota 2, bu sene oyuncularına sunduğu yeni güncellemesi sayesinde tabiri caiz ise Dota 3 olmuş durumda.

2019'un En İyi Espor Oyunu

Tüm bunların yanı sıra Fortnite'ı da unutmamak lazım. Kısa sürede fenomen haline gelen oyun, şu anda en çok oyuncuya hitap eden rekabetçi oyunlardan bir tanesi olmuş durumda. Diğer bir yandan MOBA türünün Dota 2 ile birlikte en beğenilen oyunlarından bir tanesi League of Legends, bu sene düzenlediği turnuvalar sayesinde büyük bir izleyici kitlesi çekti.

Son olarak Ubisoft'un, taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege'i de unutmamak gerekli. Oyuncuları kendine bağlayan yapısıyla Rainbow'u bir kere oynayan, bir daha bırakamıyor. Bu sene Acer sponsorluğunda düzenlediğimiz En İyi Espor Oyunu anketinde sizin tercihiniz hangisi olacak? Oy vereyi unutmayın! Ayrıca 2019'un en iyi Multiplayer oyunu anketine de göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankete katılanlara bonus hediye kazanma şansı için Acer Predator'un Facebook ve Instagram hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Acer Predator Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/predatorgamingtr/

Acer Predator Instagram Sayfası:
https://www.instagram.com/predatorgamingturkey/

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2020 18:47
Anket için acele etmeseydiniz keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.01.2020 16:58
2005 yılından beri aktif bir dotacı olarak son güncellemeden sonra dota2 diyen ılıktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
2019'un En İyi Espor Oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×