2019'un En İyi Mobil Oyunu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2020 - 16:31
Mobil platformların hakimi hangi oyundu?

Video oyun sektörünün en büyük marketi haline gelen mobil platformun önlenemez yükselişi geçtiğimiz sene de devam etti. Şimdi ise Acer Predator sponsorluğunda düzenlemiş olduğumuz Yılın En İyi Oyunları 2019 anketi ile tekrar karşı karşıyayız. Küçük maliyetlerle ortaya koyulan, ancak milyar dolarlar kazandıran bu platforma artık AAA oyun üreticileri göz koymuş durumda. Çoğu oyunun mobil sürümünü geliştiren yapımcılar, 2019 yılında da oyuncuları telefon ve tablet başına kilitlemeyi başardı. Son dönemlerin fenomen oyun türü Battle Royale, 2019 yılında da popülerliğini sürdürdü. Rekabetçi anlamda Call of Duty Mobile, bu senenin en çok konuşulan mobil oyunu oldu. Güzel oynanış mekanikleri sayesinde oyuncuları etkileyen yapım, Activision'ı da memnun etti.

2018 yılının En İyi Mobil Oyunu hangisi?

Call of Duty'nin yanı sıra Journey'nin yapımcılarından Sky: Children of The Light, geçtiğimiz senenin en çok konuşulanlarından oldu. Thatgamecompany, diğer oyunlarından olduğu gibi Sky: Children of The Light'ı da özenle hazırlamış. Son olarak bu kategoride Marip Kart Tour ve Pokemon Masters'ı da unutmamak gerekiyor.

Acer Predator Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/predatorgamingtr/

Acer Predator Instagram Sayfası:
https://www.instagram.com/predatorgamingturkey/

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
2019'un En İyi Mobil Oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×