2019'un En İyi Rol Yapma Oyunu

Furkan Güler
Furkan Güler 10.01.2020 - 14:53
Geçtiğimiz senenin en iyisi hangisiydi?

Oyun dünyasının en çok sevilen türlerinden bir tanesi olan rol yapma oyunları, sektörde her türden oyuncuya hitap ediyor. Acer Predator sponsorluğunda düzenlemiş olduğumuz Yılın En İyi Oyunları 2019 anketi ile tekrar karşı karşıyayız. Oynayanların kendini bulabildiği bu türde, 2019 yılında mükemmel oyunlarla karşılaştık. Özellikle bu sene Switch oyuncularının yakından takip ettiği ve En İyi Rol Yapma Oyunu kategorisine dahil olan ilk oyunumuz Fire Emblem Three Houses dikkatleri çeken ilk oyun oldu. Fire Emblem serisinden beklenmeyecek şekilde Rpg mekanikleri içeren oyun oldukça sevildi. Oyunculara büyük bir açık dünya sunan ve bu açık dünyayı güzel detaylarla süsleyen The Outer Worlds ise Fallout serisini özleyenlerin hasretini giderdi. NPC'ler ile olan etkileşimi üst seviyeye çıkartan The Outer Worlds'ün başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.

2019 yılının En İyi Rol Yapma Oyunu hangisi?

Diğer bir yandan 2019 yılının sürpriz oyunu Disco Elysium'u da atlamamak gerekli. Rol yapma türüne bomba gibi düşen yapım, uzun süreler daha konuşulacak gibi gözüküyor.

Ankete katılanlara bonus hediye kazanma şansı için Acer Predator'un Facebook ve Instagram hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Acer Predator Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/predatorgamingtr/

Acer Predator Instagram Sayfası:
https://www.instagram.com/predatorgamingturkey/


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 12:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2020 23:52
Tartışmasız Disco Elysium
Kalan Karakter : 300 Gönder
2019'un En İyi Rol Yapma Oyunu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×