2K Games bu ay sonunda yeni bir oyun duyuracak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.08.2021 - 13:07
Take2'nun yayınladığı raporlarda sık sık adı geçen gizemli 2K Games oyununun bu ay sonunda duyurulacağı belirtiliyor.

2K Games'in sık sık adı geçen gizemli oyunu gelen raporlara bakılacak olursak bu ay sonunda duyurulacak. Daha önce Take 2 firmasının yayınladığı mali raporlarda adı geçen bu gizemli oyun 2022 finansal yılı hedeflerinde ilk olarak karşımıza çıkmış fakat raporlarda oyunla ilgili herhangi bir ipucuna yer verilmemişti. Take 2 ise yaptığı son açıklamada işte önümüzdeki finansal yıla dahil etmeyi planladığı bu yeni oyunun Ağustos ayı içerisinde duyurulacağını belirtti.

2K Games'in gizemli oyunu bu ay sonunda duyurulacak

Take Two yaptığı bu açıklamada da oyunla ilgili herhangi bir bilgiye yer vermezken oyunun hangi geliştirici stüdyo tarafından yapıldığını da açıklamadı. Şu an oyunla ilgili bilinen en net bilgi 2022 finansal yılı içerisinde çıkacak olması. Yani oyun çok önemli bir aksilik ve ertelenme olmaz ise Mart 2022 tarihinden önce piyasaya çıkacak diyebiliriz.

2K Games bu ay sonunda yeni bir oyun duyuracak

Tabi bu duyuru sonrasında akıllara bazı oyunlar gelmeye başladı. Akla ilk gelen oyun açık dünya dinamiklerine sahip olacağı belirtilen ve uzun süredir dedikoduları devam eden yeni Bioshock oyunu olsa da ibre Firaxis oyununa doğru daha güçlü bir şekilde dönüyor diyebiliriz. Yine 2K Games imzasını taşıyan ve Firaxis tarafından geliştirilen bir Marvel XCom oyununa dair dedikodular uzun süredir gündemi meşgul ediyor. Hatta bu oyunun E3 2021 fuarında duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Son olarak Chimera Squad projesinde yer alan Firaxis'in bir süredir bu yeni proje üzerinde çalıştığı biliniyor.

Diğer taraftan bu projenin arkasında Mafia serisi ile hatırlayacağımız Hangar 13 ya da Take2'nun büyük stüdyolarından biri olan Gearbox'ın olabileceği de düşünülüyor. Son olarak Gearbox imzasını taşıyan Tiny Tina's Wonderlands'inin mali yılın dördüncü çeyreğinde, yani 2022 takvim yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkacağı belirtildi. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 18:26
Yeni adam gibi bir Mafia yapsalar keşke…
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 13:26
https://www.merlininkazani.com/images/games/9625/118101_640.jpg
Kalan Karakter : 300 Gönder
2K Games bu ay sonunda yeni bir oyun duyuracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×