"Bungie, son kalan büyük bağımsız geliştirici"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 09:48
Activision başkanı Bobby Kotick'ten övgü
Activision başkanı Bobby Kotick, katıldığı Deutsche Bank 2010 Technology Conference'da konuştu ve Halo serisinin geliştiricisi Bungie'nin "muhtemelen geride kalan son büyük bağımsız geliştirici stüdyo" olduğunu dile getirdi. Activision'ın yeni oyun ortağı hakkında "çok sıradışı" ve "gerçek bir şirket" yakıştırmalarını da yapan Kotick, acaba farklı planlar peşinde mi?

"Bungie, son kalan büyük bağımsız geliştirici"
Bilindiği gibi Bungie, Activision ile 10 yıllık anlaşma yapmıştı. Buna göre Bungie'nin geliştireceği multi-platform oyunların dağıtım işlemlerinden Activision sorumlu olacak. İster misiniz Activision, gözünü karartıp Bungie'yi de tamamen satın almak için harekete geçsin?

Bir diğer konu ise, "en iyi bağımsız yapımcı" yakıştırmasının yapılması. Bu işe Valve ne der acaba?Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Bungie, son kalan büyük bağımsız geliştirici"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×