"Definitive Edition PC'den daha iyi gözüküyor"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 18.12.2013 - 00:39
Yeni nesil Lara, PC Lara'yı geçiyor
Spike TV'nin VGX ödüllerinde duyurulan Tomb Raider: Definitive Edition bildiğiniz gibi Lara'yı yeni nesle taşıyacak. PS4 ve Xbox One'a çıkacak oyun gerçekten de videolardan gördüğümüz kadarıyla şimdiki nesil Lara'dan iyi gözüküyor; fakat soru şu: PC'deki Lara'dan iyi gözükecek mi? Oyunun yapımcısına sorarsanız evet. 360/PS3/PC sürümlerini temel olarak alan Crystal ekibi, yeni partikül efektleri, yeni ışıklandırma, duvar detayları, bitki detayları, gelişmiş karakter modelleri ve tüm DLC içeriğini Definitive Edition'ın PC sürümüne kıyasla olan üstünlükleri arasında sayıyor. Crystal'ın bu yenilikleri PC'ye getirme niyeti de pek yok, onlar -en azından şimdilik- yeni nesil konsollara özel bir şeyler olmasını istiyorlar. Siz ne diyorsunuz, Definitive Edition gerçekten de PC'deki Tomb Raider'dan daha iyi gözüküyor mu?

"Definitive Edition PC'den daha iyi gözüküyor"
Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Definitive Edition PC'den daha iyi gözüküyor"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×