"Fatmagül'ün Suçu Ne?" oyunu geldi

Burçin Aygün
Burçin Aygün 15.12.2010 - 12:14
Daha neler artık
Televizyonun yeni dizilerinden"Fatmagül'ün Suçu Ne?" için beklenmeyen oldu ve bir de bilgisayar oyunu çıktı. Flash oyunu olan "Fatmagül'ün Suçu Ne?"' de oyuncular, onu kovalayanlardan kaçıyor, yakalanırsa da ağlamaya başlıyor. Öte yandan, Beren Saat ile hatırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un daha önce canlandırdığı Behlül karakteri de oyunda yer alıyor. Fatmagül bir yandan kaçıyor, bir yandan da Behlül kafalarını topluyor.

"Fatmagül'ün Suçu Ne?" oyunu geldi
Söz konusu oyunu bu adresten oynayabilirsiniz.
Yorumlar 36
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
"Fatmagül'ün Suçu Ne?" oyunu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×