5 yıl sonra Pokemon Go oynamak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.04.2022 - 12:44
Bu videomuzda ülkemize resmi olarak giriş yapan Pokemon Go'nun genel dinamiklerine ve yeniliklerine göz atıyoruz.

Tüm dünyayı etkisine alan Pokemon Go, uzun bir bekleyişin ardından Türkiye'de tamamen Türkçe dil seçeneği ile birlikte çıktı. Bir dönem sokakları arşınladığımız, köşe bucak yeni Pokemon'lar peşinde koştuğumuz oyun, pandemi sürecinin yavaş yavaş sona ermesi ile birlikte yepyeni bir macerayı da aslında ayaklarımız altına seriyor. Peki bu kadar süreden sonra oyunda ne gibi değişiklikler var. İşte bu videomuzda oyunun ana dinamiklerine ve öne çıkan yeniliklerine göz atıyoruz.

5 yıl sonra Pokemon Go oynamak

Videodan da görülebileceği üzere Pokemon Go yıllar içerisinde üzerine birçok yenilik koymayı başarmış. İlk dönemki popülerliğini yakalar mı bilinmez ama ben Türkiye pazarına girmesi ile "bir bakayım" diye girdiğim oyunu bırakamadım. Hergün illa ki girip bi göz atıyorum ya da dışarı çıktığımda kesnlikle salon liderleri ile kapışmaya başladım. Yani o ilk zamanki bağlayan yapısını korumaya devam etmiş diyebilirim. Sizde o dönem oynadıysanız ya da bu türü seviyorsanız göz atmanızda fayda var. Kim bilir belki bir Pokemon Salonunda rakip bile kapışma şansımız da olur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
5 yıl sonra Pokemon Go oynamak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×