50 TL değerindeki Shenmue III, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 17.12.2021 - 09:54
Yılbaşına kadar her gün bir oyun ücretsiz oyun verecek olan Epic Games'in ilk oyunu, Shenmue III olarak açıklanmış bulunuyor.

Her haftanın perşembe günü, oyunculara ücretsiz bir şekilde oyun sunmaya devam eden Epic Games, yeni yılın yaklaşması ile birlikte her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak dağıtacak! Toplamda 15 tane 'Gizemli Oyun' ücretsiz bir şekilde verilirken, Epic Games kış indirimleri de birçok önemli fırsat sunuyor.

50 TL değerindeki Shenmue III, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games'in vereceği ilk gizemli oyun, Shenmue III olarak açıklanmış bulunuyor. Bugün saat 20.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceğiniz 50 TL değerindeki Shenmue III, Epic Games'in ilk gizemli oyunu olarak belli oldu. Ayrıca, Epic Games kış indirimleri ile birlikte 60 TL'lik kupon geri dönmüş bulunuyor. 80 TL ve üzeri yapımlarda kullanabileceğiniz bu kupon, birçok oyunda önemli fırsatlar sunuyor. Örneğin; %60 indirim ile birlikte 104 TL'ye düşen HITMAN III, kupon uygulandığında 44 TL'den satın alınabiliyor.

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2021 16:39
kaçırdım ya çok üzgünüm şuan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2021 16:38
PS plustan daha iyi oyunlar veriyor.Hemde ücretsiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2021 15:02
60 tl kuponla Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu 43 tl ye aldım, KAÇIRMAYIN!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
50 TL değerindeki Shenmue III, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×