60 TL değerindeki Neon Abyss, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 17.12.2021 - 23:28
Yılbaşına kadar her gün bir oyun ücretsiz oyun verecek olan Epic Games'in ikinci oyunu, Neon Abyss olarak açıklanmış bulunuyor.

Epic Games, yılbaşına kadar her gün yeni bir 'Gizemli Oyun' ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz gün 50 TL değerindeki Shenmue III'ü ücretsiz bir şekilde veren şirket, bugün ise 60 TL değerindeki Neon Abyss'i ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Oyunu kütüphanenize eklemek için 18 Aralık saa 19.00' kadar vaktiniz olacak.

60 TL değerindeki Neon Abyss, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games Store'un ücretsiz bir şekilde vereceği ikinci gizemli oyun, 60 TL değerindeki Neon Abyss olarak açıklanmış bulunuyor. Yarın saat 19.00'a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebileceğiniz yapım, Epic Games'in ikinci gizemli oyunu oldu. Ayrıca, Epic Games'in kış indirimleri kapsamındaki kupon fırsatı da oldukça güzel avantajlar sunmaya devam ediyor. Üçüncü ücretsiz gizemli oyun ise yarın içerisinde ortaya çıkacak.

60 TL değerindeki Neon Abyss, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 01:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
60 TL değerindeki Neon Abyss, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×