Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.08.2020 - 10:15
Bugün çıkan ve Epic Games Store ile yapılan özel anlaşma sonucu 24 saat bedava olacak A Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın.

A Total War Saga: Troy oyununun çıktığı ilk gün Epic Games Store üzerinden bedava olacağı geçtiğimiz Haziran ayında açıklanmıştı. Çıktığı ilk gün 24 saat süre ile Epic Games Store'a özel olarak bedava dağıtılacak oyun, bu konuda bir ilki de gerçekleştirmiş olacak.

Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

Total War Saga: Troy oyunu bugün Türkiye saati ile 16:00'dan itibaren 24 saat için bedava olacak. Bu 24 saat içerisinde oyunu Epic Games Store üzerinden bedava olarak alırsanız kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek. 24 saat sonrasında ise oyun çıkış fiyatına geri dönecek. Bu arada oyunun hem Steam hem de Epic Store fiyatı henüz açıklanmadı. Muhtemelen oyunun çıkışı ile birlikte normal satış fiyatını da öğrenmiş olacağız.

Diğer taraftan bugün Epic Games Store'da A Total War Saga: Troy oyunu dışında haftalık bedava oyunlar da verilecek. Bu haftanın oyunları arasında Remnant: From the Ashes ve The Alto Collection bulunuyor. Her iki oyun da 20 Ağustos tarihine kadar bedava olacak.

Bedava Total War Saga: Troy oyununu almayı unutmayın

A Total War Saga: Troy hakkında;

Bu efsanevi çağda kahramanlar dünyaya ayak basar. Fakat, dünyayı sarsacak bir ihtilaf çıkarmak için tek bir fevri eylem yeterlidir. Gözü pek Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırır. Uzaklara yelken açtıklarında, Helen’in kocası Kral Menelaos, hanımına lanet okur. Vefasız hanımını, ne pahasına olursa olsun evine getirecektir!

Büyük surlu Miken’in hükmü geniş lordu Kral Agamemnon, kardeşinin çağrılarını duyar. Dört bir yandan, aralarında çevik ayaklı Aşil ve tatlı dilli Odysseus’un da olduğu Akhealı kahramanlar çağırır. Yunan ordusu, Troya’ya doğru kaçınılmaz savaş ve katliam yapmak üzere yol alır. Zira o muhteşem şehrin önündeki muharebe alanında efsaneler doğacaktır...

Total War Saga serisinin en yenisi olan TROY, Homeros’un İlyada destanından esinlenerek Troya Savaşı zamanına odaklanır ve devirlerden esinlenen özellikleriyle seriye yenilik katar. Troy, bu destansı ihtilafı Total War’a özgü büyük ve tur tabanlı imparatorluk yönetimi ve harikulade gerçek zamanlı muharebeleriyle hem Yunan hem Troyalı tarafından keşfeder ve mitlerin ve efsanelerin derinlerine inerek bunların ilham alabileceği olayları açığa çıkarır.

Çağının dönüm noktası olan Troya Savaşının etrafındaki olayları, görülmemiş şekilde hayata getiren bu deneyimi yaşayın. Sekiz unutulmaz kahramandan birini seçerek destanınızı yazın. Karakter odaklı, duygu yüklü bir öyküye dalın ve hasımlarınızı alt edin. Tunç Çağı zamanındaki Akdeniz'in bu büyük ve çarpıcı suretini fethederken imparatorluğunuzu, strateji, devlet idaresi, diplomasi ve topyekun savaşla kurun.

Yorumlar 37
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 17:26
Oyunda Osmanlı yoksa parada yok. Almıyorum aldırmıyorum. Hayınlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2020 23:40
sayın ebeveynleri siz bu çocuğu yapmışsınız ama olmamış bu yenisini yapın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2020 10:55
Kırkyalan gene karıştırdı ortalığı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 13:09
Oyunda Osmanlı olmadığından protosto yapıyor ve almıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 20:16
Kim istemez ki Fatihin şahi toplarıyla Truvanın surlarını yıkmayı :(
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 17:28
Çok mu zor yeniçerileri eklemek eyy Sega? Tarihimizi kıskanıyorlar başka bir şey değil. Bende almıyorum.
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 16:30
şaka herhalde diye düşünüyorum
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 15:34
Dalgamı geçiyorsun kardeşim bu hikaye binlerce yıl önce geçiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 17:06
Osmanlı devleti eski total war oyunlarında war, Total War EMPİRE sanırım, al oyna.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2020 16:11
EPİC Games hata veriyor açılmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×