Last of Us dizisi için karakter posterleri geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.12.2022 - 12:49
İlk fragmanı ile beklentilerimizi bir hayli yükselten Last of Us dizisi için yapımda yer alan önemli karakterlerin posterleri yayınlandı.

Oyun dünyasına damga vurmayı başaran yapımlardan biri olan Last of Us bildiğiniz gibi uyarlaması ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. En kaliteli yapımlara ev sahipliği yapan mecralardan biri diyebileceğimiz HBO kanalında yayınlanacak olan Last of Us dizisi, özellikle ilk fragmanı sonrasında beklentilerimizi biraz yükseltmişti. Yayınlanmasına 1.5 aylık bir süre kalan dizi için bu sefer de karakter posterleri yayınlandı.

Last of Us dizisi için karakter posterleri yayınlandı

Diziden beklentilerimizin yüksek olmasının nedenleri arasında oyuncu kadrosu ve HBO kanalı dışında tabi ki yapım ekibinin de payı oldukça büyük. Çernobil dizisi ile büyük bir başarıya imza atan Craig Mazin liderliğinde çekilen dizinin senaryosunda Mazin dışında oyunların senaryosuna da imza atan Neil Druckmann bulunuyor.

15 Ocak'ta yayınlanacak olan The Last of Us dizisinde daha önce Game of Thrones, Mandalorian, Kingsman: Altın Çember ve Narcos gibi yapımlarda boy gösteren ünlü oyuncu Pedro Pascal'ı Joel rolüyle izleyeceğiz. Kendisine Ellie rolünde Bella Ramsey (Game of Thrones, His Dark Materials), Joel'un kardeşi Tommy rolünde Gabriel Luna (Agents of Shield, Terminator: Dark Fate), Sarah rolünde Nico Parker (Dumbo) ve Ateş böceklerinin lideri olan Marlene karakteri rolünde ise oyunda da aynı karakteri canlandıran Merle Dandridge eşlik edecek. 

Last of Us dizisi için karakter posterleri geldi

Last of Us dizisi için karakter posterleri geldi

Last of Us dizisi için karakter posterleri geldi

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 19:08
Ellie yi canladıran oyuncuya ısınamıyorum. Alışamıyorum. Oyunculuk kadar doğru cast seçimide önemli.
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2022 14:48
o kendi yetersizliğin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 13:53
Ellieyi canladıran oyuncu gerçekten iyi oyuncu olabilir.. Ama kusura bakmayın Ellie karakteri kadar sevimli durmuyor. Hatta arkadaşın dediği gibi… Bu Ellienin dizinib 2 sezonunda büyümesi gerekli.. Nasıl bir yöntem yapacaklar merak ediyorum.. Keşke dizi platformları cast seçimlerini güzel yapsalar.
ImpoliteKD
ImpoliteKD 3.12.2022 15:00
Oyundaki karakterlerin değişmesini istemeyenler diziyi izlemeyip oyunu oynayabilirler sonuçta aynı hikaye. Tamamen dijital yollarla yaratılmış bir dış görünüşe sahip karakterin benzeri iyi bir çocuk oyuncu bulmayıp, zaten iyi bir oyuncu olan birini ellerinden geldiğince benzetmeye çalışmalarının aslında mantıklı olan hareket olduğunu anladığınız zaman tartışırız, en azından eşit şartlarda bir tartışma olur.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 20:50
Ne Ellie Ellieye benziyor. Ne Sarah Saraha benziyor. Umarım oyuncukları cast seçiminin önüne geçer diyelim. Başka bir şeçenek yok
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 20:49
01:08 Dizi oyunun birebir uygulaması olacak ve 2 sezonda Ellienin büyümesini ve Abby ile vs atmasından söz etmiş arkadaş. Kısmende haklı… Ben Tlou evreninin hayranıyım ve tüm oyunlarını çizgiromanlarını oynadım okudum.. Şahsen Ellie seçimi kötü.. Sarahnın sahneleri kısada.. Ellie bizimle bakalım..
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 20:46
01:08 harbi boş yapmışsın bro. Adam haklı en azından oyundaki karakteri andıran bir tip seçimi yapsalarmış. Bak benzeyen bile demiyorum :))
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 19:04
01:08 Hocam sen niye titrerdin. Adam oyundaki karakterlerin değişmesini istemediğini belirtmiş. Sarah karakteri ve Ellie karakterinin oyundaki haliyle alakası bile yok. Adam kendi düşüncelerini yazmış. İnsanlara hemen saldırmayın. Onlarla sağlıklı bir şekilde tartışmaya bakın.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 18:53
01:08 Öncelikle orjinal bir esere bağlı kalacaklarını söylediler. Şahsen karakter nasıl görünüyorsa, insanlarda seçilen oyuncunun öyle görünmesini istiyorlar. Yorumu yapan kişi siyahi karakterlerle ilgili yorum yapmadığı halde onu linçlemişsin. Bu da yargısız infaz olur. Herkesin düşüncesi kendine.
ImpoliteKD
ImpoliteKD 2.12.2022 01:08
Bu ellie'nin dizinin ikinci sezonunda büyümesi gerekliliğini nereden çıkardın acaba? Oyunda aradaki zaman atlamasını göz ardı ederek yorum yazmışsın, ayrıca oyunla birebir aynı hikayeyi de anlatmayabilirler. Sonuçta oyunun büyük bir kısmı çatışma ile geçiyor, dizide oyunda görmediğimiz diyaloglara ya da sahnelere de tanık olucaz büyük ihtimalle. Önemli olan oyuncuların tipi değil karakterin kişiliğini nasıl yansıtacağı. Sen de siyahi görünce titremeye başlayanlardansın sanırım, yoksa tiplere takılmazsın diye düşünüyorum bu kadar.
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 20:43
Ellie ye bir türlü bende ısınamadım. Umarım oyunculuğu benzerliğin önüne geçer diyelim.
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 18:13
Bende ısınamadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 19:33
ne Ellie'imiş arkadaş, Joel gayet iyi duruyor gerisi önemli değil benim için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 03:39
Ellie nin rolünü üstlenen kişide büyük cesaret varmış rol yapmada nekadar başarılı bilmemde feci bir eleştiri yağmuruna hazırlamalı kendini bu oyunun fanları korkunç
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 19:06
Fanları korkunç değil.. ben bu oyuna kendimi adamış biriyim ve bu başyapıt oyunun dizisini bekliyordum. Fakat her zamanki gibi cast seçimleri yine benim bekletimi kırdı.. Umarım oyunculukla bu bakış açımın önüne geçerler yoksa imdb puanını hazırda bekletiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 09:32
Ellie'yi oynayan kız kesin torpilli. Başka açıklaması olamaz bu rezalet castın.
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 17:43
GOT da o rolun altindan kalkan kiz ellie yi hayli hayli oynar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Last of Us dizisi için karakter posterleri geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×