Wolverine, Logan sonrasında nasıl hayatta kaldı?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.09.2022 - 01:05
Deadpool 3'te Hugh Jackman'ın tekrar Wolverine olarak gözükeceğinin duyurulmasından sonra aslında cevabı bilinen soruya dair bir açıklama geldi.

Dün bomba bir duyuru gelmiş ve ünlü oyuncu Hugh Jackman'ın Deadpool 3 filminde bir kez daha Wolverine karakterine hayat vereceği açıklanmıştı. Ryan Reynolds tarafından yapılan bu açıklamada filmin gösterim tarihi de duyurulmuş ve 6 Eylül 2024 tarihi verilmişti. Bugün ise film için yeni bir açıklama videosu daha geldi.

Wolverine, Logan filminin ardından nasıl geri dönecek?

Wolverine, Logan sonrasında nasıl hayatta kaldı?

Hugh Jackman, Wolverine karakterine büyük beğeni toplayan Logan filmi ile veda etse de karakterin MCU'da gözükeceğinden heyecan duymuş olacak ki tamamen duygusal sebeplerle geri döneceğini açıkladı. Bu videoda ayrıca Kevin Feige'e olan teşekkürlere de yer verildiğini gördük. Muhtemelen Spider-Man: No Way Home filminin başarısı sonrasında bu ikilinin de bir araya gelmesinden dolayı bir milyar dolarlık hasılat sınırının rahatlıkla geçileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

Konumuza dönecek olursak tabi ki birçoğumuz bu sorunun cevabını biliyoruz. Videoda da çok basit bir şekilde Rynolds ve Jackman'ın bu soruyu cevapladıklarını gördük. Logan zaman olarak 2029 yılında geçiyordu. Yani aslında Logan'ın o filmde ölümünün kabul edildiğini ve hala öyle olduğunu söyleyebiliriz. Bu filmde ise zaman olarak daha öncesinde geçtiği için ikiliyi bir arada görebileceğiz.

"Peki Marvel'ın yeni Wolverine karakteri ne olacak?" diye soracak olursanız onu da çok kolay bir şekilde multiverse muhabbetine bağlayabileceklerini düşünüyorum. Yani Hugh Jackman'lı Wolverine karakteri muhtemelen başka bir evren ile bağdaştırılabilir. Önümüzdeki iki fazın çoklu evren olayları üzerine şekilleneceğini düşünecek olursak bu sorunun cevabını da yeni X-Men karakterleri ortaya çıktığında alacağımızı düşünüyorum. 

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2022 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 29.09.2022 22:01
Bunlar da g.tü sıkıştıkça farklı evren, alternatif evren saçmalığına sığınıp duruyorlar. Ne tutarlılık var ne gerçekçilik. Canları sıkıldıkça öldürüp öldürüp ya aslında o farklı evrende oldu falan diye yeniden diriltiyorlar komedi gibi :D Tamam Logan 2027de öldü ama bu ne kadar ciddiye alınabilir bu durumda? Bi tutarlılığı yok ki patlat alternatif bir evren orada yine dirilsin :D Valla artık çocuk masallarına döndü bu iş, ciddiyeti bile kalmadı karakterlerin bu alternatif evren zırvalığı yüzünden.
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2022 11:49
22:01 deki arkadaş haklı. O kadar çok sulandırıyorlar ki yapımlar kendi içinde tutarlılığını yitiriyor. Sana mı soracaklardı diyen ezik arkadaşlar da bu filmlerin bizim için üretiidiğinin farkında değiller anlaşılan. Elbetteki izleyicilerin fikirleri de önemli.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 14:49
08:14 izleyici olarak bize soracaklar dostum..
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 08:14
Sanane. Sanamı soracaklar ne yapacaklarını?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 18:34
Herşeyi bosverin adamlar gelecek 3 seneyi planlayip cikis tarihlerini bile acikliyolar. Ama bu noktaya hulkdaki 1 iron man sahnesiyle geldiklerini dusunursek azimle calisan basariyo.bizde 2 diziyi cross ettirmek bile hayal ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 10:27
Wolverine keko olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2022 08:13
Yahu adamlar dedi zaten bazı karakterleri yeniden işleyeceğiz diye. Wolverine de öyle şlcak işte. 2002 X-Men jhikayelerini yok sayacaklar bu kadar basit. Nasıl Daredevil ı yeniden işliyorlarsa öyle. Bunu anlamayacak ne var??
Kalan Karakter : 300 Gönder
AZRAILXX
AZRAILXX 29.09.2022 22:16
Çizgi roman evreninde kesin ölüm diye birşey yok denebilir. 2. Robin ölsün diye amerikalılar zamanında o kadar oy yollamıştı. Onu bile dirilttiler.
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 23:36
Çizgi romanda Cable ve Bishop'un zaman diliminlerinde Wolverine'in iskeleti bir tüp içinde duruyordu. Adam ölmüş ama iskeleti sağlam kalmış. The Uncanny X-Men 288. Çizimleri falan çok güzeldi ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Wolverine, Logan sonrasında nasıl hayatta kaldı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×