Zengin kadrolu Gray Man filmi için fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.05.2022 - 17:35
Netflix platformunda yayınlanacak olan ve zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Gray Man filmi için aksiyon dolu bir fragman yayınlandı.

Gray Man filmi için tam anlamıyla aksiyonun tavan yaptığı bir ilk fragman yayınlandı. Özellikle zengin oyuncu kadrosu dışında kamera arkasıyla da dikkat çeken film, 22 Temmuz'da yayınlanacak.

Gray Man filmi için aksiyon dolu bir fragman geldi

Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda Ryan Gosling ve Chris Evans'ı karşı karşıya getireceğini görüyoruz. kadroda ayrıca son yılların yıldızı parlayan oyuncularından biri olan Ana de Armas ve deneyimli oyuncu Billy Bob Thornton da yer alıyor.

Yönetmenlik koltuğunda ise daha önce Chris Evans ile Kaptan Amerika Kış Askeri, Civil War, Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerinde de çalışan Anthony Russo ve Joe Russo oturuyor. Filmin afişleri ve hakkında yayınlanan bilgiler şu şekilde;

Zengin kadrolu Gray Man filmi için fragman yayınlandı

Gray Man filmi hakkında

Yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo'nun üstlendiği, Netflix/AGBO ortak yapımı olan bu casus geriliminde THE GRAY MAN'i Ryan Gosling, onun psikopat düşmanını ise Chris Evans canlandırıyor. Tüm dünyada, 22 Temmuz’da, Netflix’te.

Ana de Armas, Regé-Jean Page, Billy Bob Thornton, Jessica Henwick, Dhanush, Wagner Moura ve Alfre Woodard’ın da rol aldığı ve Mark Greaney'nin aynı adlı romanından uyarlanan filmin senaryosu Joe Russo, Christopher Markus ve Stephen McFeely'nin imzasını taşıyor.

THE GRAY MAN, CIA ajanı Court Gentry'nin (Ryan Gosling), namıdiğer Sierra Six'in hikâyesini anlatıyor. Eski CIA denetleyicisi Donald Fitzroy (Billy Bob Thornton) tarafından federal hapishaneden çıkarılıp teşkilata getirilen Gentry, bir zamanlar CIA tarafından desteklenen son derece yetenekli bir ölüm makinesiydi. Fakat artık roller tersine döndü ve Six, onu ortadan kaldırmak için her şeyi yapmaya hazır olan CIA'deki eski ortağı Lloyd Hansen (Chris Evans) tarafından dünya çapında bir insan avının hedefi hâline getirildi. Neyse ki ajan Dani Miranda (Ana de Armas) arkasını kolluyor ve Six'in buna gerçekten ihtiyacı var.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 21:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 09:56
Oyuncular çok sağlam. Bitmek bilmeyen aksiyon bombardımanına tutulmayacaksak, senaryo tutarlıysa güzel film olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 25.05.2022 08:21
Netflix işi olmasa heyecanlandırırdı.beklentiyi düşük tutmak lazım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zengin kadrolu Gray Man filmi için fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×