Marvel'a göre Avengers Endgame son Avengers filmiydi

Murathan Özlü
Murathan Özlü 19.02.2022 - 16:58
Marvel başkanı Kevin Fiege'e göre Avengers Endgame son Avengers filmiydi, Fiege Avengers üyelerinin tekrar bir araya gelmesine karşı mesafeli.

Marvel başkanı Kevin Fiege'e göre Avengers Endgame son kez Avengers üyelerini bir araya getiren filmdi. Fiege'e göre, Marvel evrenindeki bütün süper kahramanların böylesine bir araya geldiğini tekrar görmemiz pek mümkün değil. 2019 yılında vizyona giren Avengers: Endgame, Infinity Saga'yı, yani o döneme kadar Marvel Sinematik Evreni içerisinde yayınlanan bütün filmlerin hikayesini sonuca bağlamıştı.

Avengers Endgame son kez Marvel kahramanlarını bir araya getirmiş olabilir

Kevin Fiege, Eternals'ın yapım sürecini anlatan Disney Plus belgeselinde şu ifadeleri kullanmış:

" Marvel Stüdyoları ve Marvel Sinematik Evreni 10.cu yıllarını geride bıraktılar ve yayınlanan son Avengers filmi ile, 22 filmlik Infinity Saga serisini tamamladık.  Bu aşamadan sonraki amacımız, yeni karakterler ve hikayeler ile taze bir başlangıç yapmak ama aynı zamanda Marvel çizgi romanlarındaki en zengin mitolojik kısımlara doğru bir yolculuk yapmak."

Endgame son Avengers
Fiege, Avengers'ı bir daha beyaz perdede görme ihtimalimize kapıyı kapatmış olsa da, daha önceki bir röportajında Endgame'in ardından yeni bir Avengers hikayesine başlamak için şimdilik erken olduğunu ancak konu üzerinde çalışmaya çoktan başladıklarını belirtmişti.  Bu yüzden Kevin Fiege'in, Infinity hikayesi ile oluşturulan Avengers ekibini kastettiği düşünülebilir.

Marvel Sinematik Evreni, 30 Mart'ya Disney Plus'da yayınlanacak olan Moon Knight ve 6 Mayıs'ta beyaz perde'de vizyona girecek olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile devam edecek.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Oldumu
Oldumu 21.02.2022 00:00
Eternals ile yolları kısa olur... Ha oyun yapacaklarsa daha da kısa olur... Mırvıllıs...tısss
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2022 18:12
Boş yapmasanız olmaz değil mi? Hayatta amacı olmayan insan yorumu seninki. Herşeye bir eleştiri yapın anca
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2022 10:07
Bildiğimiz Avengers filmi bitti. Şimdi yeni filmlerdeki karakterlerin oluşturduğu Avengers filmi var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2022 21:29
10 yıl sonra gelirler bir araya, ne kadar kahraman varsa toplarlar. Endgame de hepsini toplayamadılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Marvel'a göre Avengers Endgame son Avengers filmiydi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×