A Quiet Place 2 filminin vizyon tarihi erkene alındı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 8.03.2021 - 18:59
John Krasinski'nin yazıp yönettiği ve Emily Blunt'ın başrol olarak yer aldığı gerilim filmi A Quiet Place 2'nin vizyon tarihi erkene alındı.

John Krasinski imzasını taşıyan ve Emily Blunt'ın başrol olarak rol aldığı Paramount yapımı kıyamet sonrası gerilim filmi A Quiet Place 2'nin vizyon tarihi erkene alındı. Daha önce vizyon tarihi 17 Eylül olarak açıklanan film, stüdyo tarafından yapılan yeni bir duyuruya göre 28 Mayıs 2021 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. İlk olarak 2020 Mart olarak planlanan vizyon tarihi, artan koronavirüs vakaları nedeniyle 23 Nisan'a ve ardından 17 Eylül'e ertelenmişti. Tekrar bir erteleme haberi olmazsa filmi, 28 Mayıs'ta izleyeceğiz. Film yayınlandıktan 45 gün sonra Paramount+ platformunda gösterime girecek.

A Quiet Place 2 filminin vizyon tarihi erkene alındı

A Quiet Place 2, 28 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecek

Yönetmenliğini John Krasinski'nin üstlendiği 2018 yapımı korku filminin devamı niteliğinde olacak A Quiet Place 2, yaşadıkları yerde sese duyarlı yaratıklara karşı verdikleri mücadeleden sağ çıkmayı başaran anne Evelyn ve çocukları Marcus ile Regan'ın, tek tehlikenin sesle avlanan yaratıkların olmadığı dış dünyada hayatta kalma çabalarını konu alacak. Filmin oyuncu kadrosunda ise Emily Blunt (Evelyn Abbott), Millicent Simmonds (Regan Abbott), Cillian Murphy (Emmett), Noah Jupe (Marcus Abbott) ve Djimon Hounsou gibi ünlü isimler bulunuyor. Ayrıca serinin üçüncü filminin de geçtiğimiz aylarda duyurulduğunu belirtelim.

COVID-19 vakalarındaki artışla birlikte, özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde sinema sektörü çok derinden etkilendi ve etkilenmeye de devam ediyor. Bu durum, stüdyoların en heyecan verici yapımlarını sinema salonlarında yayınlama konusunda hala kendilerini güvende hissetmedikleri anlamına geliyor. Şu anda Kuzey Amerika'da sinema salonlarının yaklaşık %65'i kapalı ve açık kalan sinemalar da gişede oldukça zorlanıyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2021 23:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 14:29
Nete hızlıca düşeceği için bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 12:50
Tadı kaçtı bu sinema sektörünün artık erteleniyorda erteleniyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 10:29
Ertelenmese şaşardım diyecektim ki yazının devamına gelince bir baktım erkene alınmış. Kısa bir şaşkınlık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
A Quiet Place 2 filminin vizyon tarihi erkene alındı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×