ABD Savunma Bakanlığı, ufo ve uzaylı çalışmalarını doğruladı!

Onur Güner
Onur Güner 23.05.2019 - 13:58
Pentagon'a göre uzaylılar ve ufolar birer tehdit

Uzaylılar ve UFO'lar insanoğlunun belki de çözülmesini bekleyen en merak edilesi teorileri. Zira her saniye genişleyen bu sonsuz evrende yalnız olmadığımıza inananlar tarafından ortaya atılan uzaylılar ve onların uzay araçları UFO'lar, gündemimizi hep meşgul etmiştir. Birbirinden farklı bilim insanlarının da haklarında teoriler üreterek çalışmalar yaptıkları uzaylılar hakkında ilk elde tutulur açıklama Amerika Birleşik Devletleri tarafından geldi. Daha önceleri hatırlarsanız İngiltere elindeki uzaylı ve UFO çalışmalarına ait belgeleri yayınlamış, tüm ülkelerin de aynı şeyi yapmaya davet etmişti. Bu davete ise uyan ilk devlet ABD oldu. Zira Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı yani Pentagon, yaptığı resmi açıklama ile uzaylıların ve UFO'ların varlığını bir nevi doğrulamış oldu.

ABD Savunma Bakanlığı, ufo ve uzaylı çalışmalarını doğruladı!

Gelişmiş Uzay Tehdidi Tespit Programı'na göre uzaylılar tehdit

Pentagon sözcülerinden birisi olan ve adını sık sık yaptığı açıklamalar ile duyuran Christopher Sherwood, Pentagon tarafından resmi olarak düzenlenilen basın toplantısında, uzaylılar ve ufolar hakkında çalışmalar yürüttüklerini duyurdu. Pentagon sözcüsü, 'Gelişmiş Uzay Tehdidi Tespit Programı' adı verdikleri ve 'çok gizli' olarak lanse edilen uzay programının yıllardır yürütüldüğünü ve uzun yıllar boyunca da devam edeceğini söyledi. Özellikle ABD'nin en ünlü gazetelerinden New York Post'un sorularını cevaplayan Sherwood, ''Savunma Bakanlığımız bünyesinde oluşturduğumuz ekiplerimiz, gökyüzündeki hava araçlarını inceliyorlar. Bu sayede uzaydan gelebilecek tehditlere de önlemler alabiliyoruz.'' ifadelerini kullandı. Pentagon sözcüsüne gelen, ''Yani ABD uzaylıları doğruluyor mu?'' sorusuna ise, ''Bakanlığımız tanımlanamayan uçan cisim yani UFO'lar hakkındaki çalışmalarına devam ediyor.'' cevabını verdi. Bu cevap gazeteciler tarafından ABD resmi olarak UFO'ları doğruladı olarak algılandı. Ayrıca İngiltere hükümeti için uzaylıları araştıran Nick Pope da bu açıklamanın bir devrim niteliğinde olduğunu ve ilk defa ABD'nin uzaylılar hakkında yaptığı ilk ciddi açıklama olduğunu belirtti.

Bakalım ABD'den sonra başka hangi ülke uzaylılar ve UFO'lar hakkında açıklamalar yapacak bekleyip göreceğiz.

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 19:37
uzaylı bile amerikaya gidiyor türkiyeye gelmiyor vergi keserler diye şu işe bak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2019 14:32
Uzaylı diye bir şey yok Amerika böyle bir şey attı ortaya insanları inandırdı sonra da UFO filmleriyle hollywood parayı götürdü hepsi bu. Aynı 2012 maya takvimi gibi sonra onun da filmi yapıldı Emerik paraları emerek köşeyi döndü.
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 16:39
24.05.2019 09:07 300 milyar ışık yılı büyüklüğündeki evrenin içindeki bütün galaksiler gezengenler yıldızlar nebulalar hepsi dünyaya karşı birer süsmüş. dinciler böyle söylüyo. koskoca evren yalnızmışız bu zihniyetlere göre
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 11:09
şşş Dış mihraplar bunlar hep çaktırmayın..
risedawnwar
risedawnwar 24.05.2019 09:07
Nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Uzaylı diye bir şey yok!! dedi uzmanımız. Evrende milyonlarca belki de milyarlarca gezegen var. Madem oralarda yaşam yok, Dünya harici diğer gezegenlerin var oluş amacı ne?
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2019 20:24
Karar mekanizması sensin galiba. Olmadığı ile alakalı somut delillerinide görmek istiyoruz.
MK Okuru
MK Okuru 23.05.2019 19:23
Hepsi film değil savaş uçağı yapıyor radara yakalanmayan neymiş uzaylı dünya uyanmasın istiyor yaptıkları teknolojiye
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 16:14
Carl Sagan: ''Eğer uzayda yanlız olsaydık bu çook büyük bir yer kaybı olurdu.''
Uzaydaki zamanı denizdeki kum tanesi kadar olan insan yaşamına göre orantılamayın. yıldızların doğup ve ölme zamanları ki bu milyarlarca yıl demek, esas bu uzay için sıradan zamansal değerler. kesinlikle yanlız değiliz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
commodore 64
commodore 64 23.05.2019 18:08
Bu "derin" Abd bir gün ihtirasları, duyguları olmayan yüksek iq'lü yöneticileri, global nefret politikaları yüzünden kendi kendinisi yok edecek buna adım gibi eminim ama yanında dünyayıda götürmese bari ki bu robot-insanlar için milyonlarca çocuğun canının hiç bir önemi olmaz. Genelde büyük sistemler kendi kendisini yok eder, dünyanın az bilinen bir kanunudur. Benim için Abd, upgarede olmuş Cengiz han, Büyük alexander vb. imparatorluğudur, ve sonu da onlar gibi olacaktır.
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 04:40
Abd sistem devletidir lider degil boş ornekler ile doldurma şuralari
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 04:24
primitif ihtiyaçları fazlasıyla karşılanan bir insan (gıda ve üreme) güven duygusunu kaybeder ki bu sonuca göre şu an senin bu dediğin pek te olacak gibi görünmüyor
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 03:27
Ss'ini aldım. Ne kadar güzel bir yorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2019 02:21
Dünya Dışı Uygarlıklar var arkadaşlar. Bu konuda panik yapmaya vb. gerek yok ! Zamanla göreceğiz neler olduğunu zaten...
Kalan Karakter : 300 Gönder
ABD Savunma Bakanlığı, ufo ve uzaylı çalışmalarını doğruladı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×