AC: Brotherhood'un 7 dakikalık videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 12:44
Gamescom'dan yeni görüntüler
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood'un yeni bir oynanış videosu yayımlandı. PC, PS3 ve X360 platformları için hazırlanan yapım, 16 Kasım'da raflarda olacak. Bu yeni yapımda da yine Ezio'yu kontrol edecek ve Roma sokaklarında görevden göreve koşacağız. Multiplayer modlar da barındıracak olan oyun, ayrıca Ezio'ya Brotherhood topluluğunun yöneticiliğini de sunacak. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
AC: Brotherhood'un 7 dakikalık videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×