Acer, Rainbow Six Esports Global Circuit ortaklığını yeniledi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.06.2021 - 00:59
Rainbow Six Esports Global Circuit'in resmi bilgisayar ve monitör ortağı bir kez daha Acer Predator serisi oldu.

Ubisoft ve Acer, yaptıkları açıklamayla Acer’ın Predator oyun markası ile Tom Clancy’s Rainbow Six Esports Global Circuit, Six Majors, Six Invitational ve Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya-Pasifik’in dahil olduğu dört bölgesel ligi de içerek şekilde ortaklıklarını yenilediklerini duyurdu.

Ubisoft ve Acer ortaklığı devam ediyor 

Anlaşmaya göre Latin Amerika’da Acer Predator, bu üç bölümün her birinde Latin-Amerika Challenger Ligi’ni de destekleyecek. Bunların yanında; Acer Predator, yaklaşmakta olan Rainbow Six Dünya Kupası’nın resmi PC ve Monitör ortağı olacak.

Acer’ın Predator markası, iki yıllık iş birliğinin ardından analistler için premium dizüstü bilgisayarlar ve Six Majors ve Six gibi uluslararası yarışmalarda yarışan profesyonel oyuncular için e-spora hazır monitörler ve PC’ler sağlayarak Rainbow Six Esports Global Circuit’in gelişimini desteklemeye devam edecek. Yeni ortaklık, aynı zamanda dünya çapındaki Rainbow Six Siege oyuncularına, içinde başlıklar, ceketler, silahlar ve tılsımlar için markalı kaplamaların da bulunduğu, iki tam oyun içi Predator setinin kilidini açma fırsatı sunacak.

Acer, Rainbow Six Esports Global Circuit ortaklığını yeniledi

Geçtiğimiz yıllarda, Rainbow Six Siege topluluğu ve e-spor ekosistemi önemli ölçüde büyüdü. Dünya çapında 70 milyondan fazla oyuncuya ve dört bölgesel ligde 1’inci tur esnasında 2020 yılı aynı dönemine kıyasla yüzde 215’lik bir artışa karşılık gelen rekor izlenme süresine ulaştı.

Ubisoft EMEA Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Geoffroy Sardin, “Rainbow Six Siege’in rekabetçi yapısının kalbinde performans yer alıyor ve Acer ortaklığı ile başarılı yolculuğumuza devam etmekten dolayı heyecan duyuyoruz. E-sporda etkileyici bir geçmişe sahip olan Predator oyun PC’leri ve monitörleri, profesyonel oyuncuların yarışmalarımızda performans göstermeleri için mümkün olan en iyi koşulları yaratmaya katkıda bulunmaya devam edecek” dedi. 

Acer Inc Ürün Pazarlama ve Planlama Başkan Yardımcısı Vincent Lin ise şu değerlendirmeyi yaptı: “Ubisoft ile dünyanın dört bir yanındaki Rainbow Six Siege Esports oyuncularını ve hayranlarını destekleyen ortaklığımızı sürdürmekten dolayı heyecanlıyız. Birlikte çalıştığımız son iki yıl boyunca, tamamen yenilenerek bölgeselleştirilen Circuit lansmanını gördük ve şimdi yılda üç majör turnuva yapıyoruz. En yeni Predator PC’ler ve monitörlerle profesyonel oyuncular için en iyi performansı sunmayı ve hızla büyüyen Rainbow Six Siege topluluğuna katkıda bulunmayı umuyoruz."

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Acer, Rainbow Six Esports Global Circuit ortaklığını yeniledi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×