Açık dünya, hayatta kalma RYO, Outward 26 Mart'ta çıkacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.01.2019 - 17:23
Her şeyden biraz var!

Deep Silver ve geliştirici Nine Dots hardcore fantezi macera RYO açık dünya, hayatta kalma oyunu Outward'ın 26 Mart 2019'da yayımlanacağını duyurdu. Duyuru ile birlikte Outward için bir de fragman yayımlandı. Deep Silver ve Nine Dots yeni oyunları için iddialı açıklamalar yaptı. Outward'da oyuncuları çok farklı bir açık dünya RPG oyunu deneyiminin oyuncuları beklediği ifade edildi. Outward'ın çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

Outward çıkış tarihi duyuru fragmanı

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 26 Mart 2019'da yayımlanacak olan Outward, split screen ya da online bağlantı ile ortaklaşa olarak da oynanabilecek. Outward'ın açık dünyasını arkadaşlarımızla birlikte oynayabileceğiz. Oyunda birbirinden farklı silahlar ve çeşitli tuzaklar da kullanabileceğiz. 

Özellikle 2018 yılında önceki yıllara göre biraz daha azalmış olsa da, hayatta kalma oyunları popülaritesini kaybetmiş değil. Pek çok iddialı hayatta kalma oyununun zaman içinde, oyuncu kaybı yaşayıp, yok olup gittiğine şahit olduk.  Son olarak Atlas büyük bir beklenti yaratmış, ancak pek çok oyuncu hayal kırıklığına uğramıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2019 10:59
2001 de daha iyi oyunlar oynamıştım bu ne ya!
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 15.01.2019 18:00
Dark souls ama açık dünya
Kalan Karakter : 300 Gönder
Açık dünya, hayatta kalma RYO, Outward 26 Mart'ta çıkacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×