Activision, Black Ops 4'ün PC sürümüne daha fazla yatırım yaptı

Activision, Black Ops 4'ün PC sürümüne daha fazla yatırım yaptı

Furkan Güler
Furkan Güler 7.05.2018 - 10:59
Call of Duty: Black Ops 4'ün PC sürümü, diğer Call of Duty oyunlarının PC sürümüne daha iyi olacak.

Dünyanın en çok satan video oyun serilerinden bir tanesi olan Call of Duty serisi, her sene başka bir tema ile oyuncuların karşısına çıkıyor. Son olarak İkinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuların karşısına çıkan başarılı seri, bu sefer Black Ops serisine dönme kararı aldı. Dördüncü Black Ops oyununu yapan geliştiriciler, yaptıkları yeni açıklamalarda PC platformundan bahsettiler. Activision'ın başkanı olan Collister Johnson, inovasyona önem verdiklerini ve yeni oyunda PC platformuna daha çok yatırım yaptıklarını açıkladı.

Call of Duty: Black Ops 4'ün PC sürümü bu sefer konsoldan daha iyi olabilir

Yeni oyununda çevrimiçi rekabetçi modlarını elden geçirecek olan geliştiriciler, oyuna ilk defa Battle Royale modunu ekleyecekler. PC tarafından konsoldan daha ünlü olan Battle Royale modunu oyuna ekleyen geliştiriciler, bu yüzden PC platformuna daha fazla asılma kararı almış olabilirler.

Ancak yine de serinin eski hayranları, Call of Duty: Black Ops 4'ün eski oyunlarda olduğu gibi Call of Duty tarzında olmasını istiyor. Her ne kadar bu yeni durum bazı oyuncuların canını sıksa da, oyunun satışlarını yükseltecektir.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 12:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×