Adam Jensen'ı beyaz perdeye kim taşıyacak?

Adam Jensen'ı beyaz perdeye kim taşıyacak?

Mert Günhan
Mert Günhan 16.11.2012 - 11:15
Deus Ex efsanesi sinema filmi oluyor fakat yönetmen kim?
Deus Ex: Human Revolution içerdiği fikirler, oynanışı, hikayesi ve atmosferi ile pek çok RYO hayranının gönlünü fethetmiş durumda. Serinin popülaritesi tekrar artmış durumda iken filminin yapılacağının duyurulması bütün Deus Ex hayranlarını coşturmuştu. Fakat her oyun filminde olduğu gibi hepimizin kafasında şüphe var, ya kötü bir film olursa?

Tabii ki bir filmi kötü yapan pek çok element ve faktör var fakat en önemlisi Yönetmen ve Senarist, bugün ise Deus Ex'i yönetecek isim belli oldu. Sinister, Exorcism of Emily Rose, Hellraiser: Inferno gibi yapımlardan tanıdığımız Scott Derrickson filmin yönetmen koltuğuna oturacak.

CBS'in Derrickson ile işbirliğinin şartlarını bilmiyoruz tabii fakat Derrickson'ın kariyeri, Deus Ex gibi bir proje için fazla zayıf yapımlardan oluşuyor. Eğer merak ediyorsanız Hellraiser: Inferno'yu bir izleyin, ne dersiniz, sizce Derrickson bu işin altından kalkabilir mi?

Adam Jensen'ı beyaz perdeye kim taşıyacak?
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2020 08:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×