Age of Empires II Steam’e mi geliyor?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 2.03.2013 - 16:58
Oyuncular yine dedektiflere taş çıkarttı
World of Warcraft oyuncularının aşina olduğu “datamine” konsepti bu sefer de Steam’e gelecek oyunlar hakkında dedikodulara yol açtı. Henüz test aşamasında olan bir takım achievement’ları inceleyen oyuncular “ACHIEVEMENT_DEFEATED_BRITONS_HIGH”, “ACHIEVEMENT_VICTORY_MONGOLS_MED”, “ACHIEVEMENT_WONDERS_BUILT_MET” gibi kategoriler buldular. Bu ve yaklaşık bir sene önce şimdi Valve’da çalışan eski Ensemble Studios tasarımcısı Matt Pritchard’ın Age of Empires II’yi Windows 7’ye uyarlamak için bir fikrinin olduğunu söylemesi akıllara Age of Empires II’nin Steam’e gelme ihtimalini getirdi. Henüz ne Microsoft’tan ne de Valve’dan gelen bir açıklama yok fakat bütün işaretler AoE II’nin Steam’e gelebileceğini göstermekte. Geliştirilmiş bir multiplayer’a sahip Age of Empires II sizi de heyecanlandırmıyor mu?

Age of Empires II Steam’e mi geliyor?
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 12:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Age of Empires II Steam’e mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×