Ağustos ayının ilk PlayStation Plus oyunu belli oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 9.07.2021 - 17:15
Ağustos ayının ilk PlayStation Plus oyunu belli oldu. PS Plus aboneleri Hunter's Arena: Legends'e çıkar çıkmaz erişebilecek.

Ağustos ayında verilecek ilk PlayStation Plus oyunu belli oldu. Steam'e 15 Temmuz'da, PlayStation'a ise konsol özel oyunu olarak 3 Ağustos'ta çıkacak olan Hunter's Arena: Legends, PlayStation Plus sahiplerine ücretsiz olarak verilecek. Sony'nin son State Of Play sunumunda gösterilen fantasy bir battle royale oyunu olan Hunter's Arena: Legends, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 3 Ağustos'ta çıkacak. PlayStation Plus sahipleri 6 Eylül'e kadar oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Ağustos ayının ilk PlayStation Plus oyunu Hunter's Arena: Legends oldu

Hunter's Arena: Legends, antik Asya'da geçen dövüş ve savaş odaklı 30 kişilik bir battle royale oyunu. Oyunda kılıç sanatını ve dövüş stillerini kullanan avcılar olarak oynuyoruz. Karşımıza çıkan iblisleri avlarken düşman avcılar ile de karşı karşıya gelebiliyor onlar ile de savaşabiliyoruz. Oyun bizlere toplamda 2 adet battle royale seçeneği sunuyor. Tek başına veya 3'lü takım olarak oynamak.

Ağustos ayının ilk PlayStation Plus oyunu belli oldu

Ayrıca Hunter's Arena: Legends toplamda 17 çeşit birbirinden farklı avcı seçeneği içeriyor. Karakterlerinizin silahlarını seçebilecek ve değiştirebileceksiniz. Şu anda oyun, Steam'de %50 indirim ile 16TL'ye satılmakta. Diğer PlayStation Plus oyunlarının henüz belli olmadığını ve bu oyunun PlayStation Plus abonelerine ücretsiz bir şekilde çıkacağını, Sony'nin geçtiğimiz günlerde yaptığı State Of Play sunumunda açıkladığını tekrar belirtmekte fayda var.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 18:15
Gina geldi bu tür boş anlamsiz oyunlardan , 1 kiliçli oyunlarda yada baltali god of war harici tanimam , ben oynamam gow harici baltali hic bi oyunu tad vermez , 2 cisi bi dead space serisi remake gelse bana ilk 6 ay gider . Bu tur oyunlar istiyom biktim usandin boş beleş oyunlardan
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2021 15:55
Çok kötü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2021 23:26
bu kadar erken niye açıkladılar ? nabız mı ölçüyorlar ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 9.07.2021 17:26
Eh…
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ağustos ayının ilk PlayStation Plus oyunu belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×