Ajan 47 ile karşılaşacak kadar cesur musunuz?

Ajan 47 ile karşılaşacak kadar cesur musunuz?

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 6.11.2012 - 14:08
Cevabın "Evet" ise sana bir teklifimiz var!
Kasım ayının 14’ünde Hitman Ajan 47 ile karşı karşıya gelip Playstation III’de bir el oyun oynamaya var mısınız? Yoksa buna cesaret edemiyor ya da “Nasıl olur ki?” diye kendi kendinize düşünüp duruyor musunuz? O zaman kendinizi şimdiden hazırlamaya başlayın. Aşağıda HITMAN serileri ile ilgili sorulara doğru cevap verenler arasında çekeceğimiz kura sonucu 5 kişi hem HITMAN ABSOLUTION yapımcısı Hakan Abrak ile tanışacaklar hem de oyunu ilk oynayacak şanslı azınlık içinde yer alacaklar.

Ajan 47 ile karşılaşacak kadar cesur musunuz?
Ajan 47 ile karşılaşacak kadar cesur musunuz?
HITMAN: ABSOLUTION 20 Kasım 2012’de PlayStation3, Xbox 360  ve Windows PC için satışa çıkıyor. Ancak oyun daha rafları vurmadan bu oyunun zevkine varabilmek tamamen sizin elinizde.

HITMAN: ABSOLUTION’da oyuncular Ajan 47 için şimdiye kadar ki en kişisel görevle karşı karşıya kalacak. Teşkilat tarafından ihanete uğramış ve polis tarafından da aranan Ajan 47’nin tehlikeli ve yozlaşmış bir dünyada kendi kurtuluşunu bulması için yardım etmek tamamen sizin elinizde.

Ajan 47 ile karşılaşacak kadar cesur musunuz?
Oyunda yeni çevrimiçi mod olan KONTRATLAR’da oyuncular kendi görevlerini oluşturup paylaşabiliyor olacaklar. HITMAN: ABSOLUTION’da oyuncuları,  IO Interactive’deki en iyi suikastçiler tarafından tasarlanmış hazır KONTRATLAR da bekliyor olacak.

İşte sorularınız:
1. Hitman serisi hangi yılda Square Enix'in çatısı altına geçti?
2. Ajan 47'nin en büyük yardımcısı olan ve Hitman: Absolution'da da bizzat tanışacağımız bayanın adı nedir?
3. İlk Hitman oyunu Hitman: Codename 47 Avrupa'da hangi tarihte piyasaya çıkmıştır (gün/ay/yıl)?
4. Hitman serisindeki ilk multiplayer modu hangi oyunda mevcuttur?
5. Hitman'in baş kahramanı Ajan 47'nin çalıştığı gizli operasyon şiketinin adı nedir?

Bugünden itibaren 8 Kasım perşembe gününe kadar bu sorulara teker teker doğru cevap veren 5 kişi bu ödüle layık olacak. Cevaplarınızı isim, soy isim ve MK kullanıcı adınız ile yarisma@merlininkazani.com'a göndererek çekilişe katılabilirsiniz.

Doğru cevapları vererek kazanan okuyucularımıza 14 Kasım’da katılacakları bu cesur görevin yerini ve adresini bildireceğiz…
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 21:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×