Ajan Johnson, Matrix 4 kadrosuna katıldı

Ajan Johnson, Matrix 4 kadrosuna katıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 30.09.2020 - 18:02
The Matrix Reloaded filminde Ajan Johnson karakterine hayat veren Daniel Bernhardt, aynı karakteri The Matrix 4 filminde de canlandıracak.

Ajan Johnson karakterinin The Matrix 4 filminde bir kez daha karşımıza çıkacağı rapor edildi. The Matrix Reloaded filminde Ajan Johnson karakterini canlandıran Daniel Bernhardt'ın The Matrix 4 kadrosuna dahil olduğu ve bu rolü bir kez daha canlandıracağı belirtildi.

The Matrix 4 kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Çekimleri devam eden The Matrix 4 için oyuncu haberleri de gelmeye devam ediyor. Deadline sitesinin haberine göre daha önce The Matrix Reloaded filminde canlandırdığı Ajan Johnson karakteri dışında John Wick, Atomic Blonde ve Eltered Carbon gibi bilinen yapımlarda da boy gösteren Daniel Bernhardt, filmin kadrosuna katılan yeni isim oldu.

Enter the Matrix oyununda da aynı karakteri canlandıran Bernhardt'ın hikayedeki önemi ise açıkçası merak ediliyor. Ajan Smith karakterini canlandıran Hugo Weaving'in takvim uyuşmazlığından dolayı filmin kadrosuna katılmayacağı açıklanmıştı. Bu noktada hikayedeki diğer ajanların durumunu ise muhtemelen The Matrix 4 filminde görebileceğiz.

Ajan Johnson, Matrix 4 kadrosuna katıldı

The Matrix 4 filminde Keanu Reeves'i bir kez daha Neo rolünde izleyeceğiz. Filmde ayrıca Carrie Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson gibi seriden aşina olduğumuz oyuncuların yanı sıra Neil Patrick Harris ve Andrew Caldwell gibi önemli oyuncular da yer alıyor. Lana Watchowski'nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin gösterim tarihi ise 1 Nisan 2022 olacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 05:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2020 17:37
çok merak ediyorum nasıl bir hikaye işlenecek. ajan smith yok edildi ama 4'te dönecek denildi tabi adam uyuşmazlıktan dolayı gelemedi. neo öldü tekrar geldi. trinity'ye o kadar kablo girdi hayata nasıl dönecek merak ediyorum. savaş bitti acaba makineler tekrar mı saldıracak?
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2020 21:04
Zion da matrix dünyasının bir parça sı dertler olur biter
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 09:15
Eltered Carbon mutlaka izlemeliyim
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 20:02
Altered carbon uzay ninjasımı bu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 14:20
Hadi be yine çığır aç...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2020 13:35
Altered carbon o netflixde
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×