Laurence Fishburne, The Matrix 4'te olmayacağını açıkladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.08.2020 - 14:49
The Matrix üçlemesinde ikonikleşen karakterlerden Morpheus'a hayat veren Laurence Fishburne, The Matrix 4'te neden yer almadığını açıkladı

Morpheus karakteri ile serinin hayranlarının gönlünde taht kuran Laurence Fishburne yaptığı açıklama ile The Matrix 4 kadrosuna yer almayacağını duyurdu. Bunun nedeni olarak film için herhangi bir görüşme yapmadığını belirten Fishburne, The Matrix 4 tarafında herhangi bir rol daveti almadığını da sözlerine eklemiş.

Morpheus, The Matrix 4 kadrosunda yer almayacak

Laurence Fishburne ile bir söyleşi gerçekleştiren New York Magazine doğal olarak konuyu en popüler filmlerden birisine getirmiş. Filmde neden yer almadığı sorusuna Fishburne'un yanıtı ise kısa ve net olmuş; "Film için davet edilmedim. Belki bu durum başka bir oyun yazmamı sağlar. Hepsine iyi dileklerimi gönderiyorum, umarım başarılı olurlar." Bu sözlerinden sonra ise muhtemelen en çok hatırlanacağı rolün Morpheus olacağını ve bunun harika bir şey olduğunu da sözlerine eklemiş. Tabi bu açıklamadan sonra karakterin hikayedeki durumunun ne olacağını da merak etmeye başladık. 

The Matrix 4 filminde Keanu Reeves'i bir kez daha Neo rolünde izleyeceğiz. Filmde ayrıca Carrie Anne Moss, Jada Pinkett Smith, Lambert Wilson gibi seriden aşina olduğumuz oyuncuların yanı sıra Neil Patrick Harris ve Andrew Caldwell gibi önemli oyuncular da yer alıyor. Lana Watchowski'nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmde takvim uyuşmazlığı nedeniyle Ajan Smith rolü ile hafızalara kazınan Hugo Weaving de malesef yer almayacak. Covid-19 sebebiyle çekimleri durdurulan The Matrix 4'ün yakın dönemde çekimlere başlayacağı da rapor edilmişti.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2020 11:39
Kimsede demiyorki bu Trinity'nin orasına burasına demir kazıklar girdi can verdi. Nasıl oluyor da yeni seride yer alıyor?

Bence hiç klasiği bozmayacaklardı ticari çıkarları için..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2020 01:16
en iyisini yapmışlar terminator rambo yaşlandı son filmleri komedi oldu fishburne ne kadar efsane bir oyuncu olsada olmayacaktı onla
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 20:21
Olurdu emin ol neden olmayacakmış. Yaşı itibarı ile çekimlerde zorlanirdi hepsi bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2020 04:56
Çok saçma olmuş yahu morpheaus ve smith olmayan matrix kimse kusura bakmasin eksik olur. Hadi smith matrix 3te yokedildi. Yahu morpheaus yaşıyordu nasıl yeralmaz arkadaş yapmayın Allah aşkına gerçekten ayar oldum böyle bişey olamaz
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 20:20
17.00 benim için o durumunda bundan farkı yok. Morpheus Laurence Fishburne dür. Onun dışında ki morpheusun olmasi ile olmamasinin benim için farkı yoktur. Aynı tepkiyi başkasının morpheusu oynamasinada veriyorum.
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 17:00
Bizim insanımızın okuduğunu anlama sorunu var. Net!
Arkadaş nereden çıkardın filmde Morpheus'un olmayacağını?
Haberde öyle bir şey mi yazıyor yoksa oyun olarak Laurence Fishburne'un filmde olmayacağımı?
İnternetten biraz araştırsan Morpheus'u başka bir siyahi oyuncunun oynayacağını görürdün.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 08:40
Daha baslamadan kaybetmek bu olsa gerek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 01:26
Meğersem kaşık gerçekten yokmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Laurence Fishburne, The Matrix 4'te olmayacağını açıkladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×