Aksiyon RYO The Surge 2'den 11 dakikalık oynanış videosu

Furkan Güler
Furkan Güler 28.05.2019 - 16:17
Yeni The Surge'ü merakla bekleyenler kimler?

Souls oyunlarının temasını Matt Damon'ın ünlü filmi Elysium'un temasıyla harmanlayan The Surge 2'den yeni oynanış videosu yayınlandı. İlk oyundan daha zorlu olacağı söylenen yeni The Surge oyunu, daha detaylı oynanış mekanikleri içerecek. From Software'ın ortaya koyduğu oynanış mekaniklerini harmanlayan The Surge 2 için yayınlanan yeni oynanış videosunda çevresel etkenlerin oyuna nasıl etki edeceğine yakından bakıyoruz. Bitiriş animasyonlarını daha da geliştiren yapımcı ekip, oyuncuları heyecanlandırmayı başardı. İlk oyuna benzer şekilde robotik düşmanlara karşı savaşacağımız oyunda ilginç bir senaryo modu olması bekleniyor.

Aksiyon rol yapma oyunu The Surge 2'den 11 dakikalık oynanış videosu

Yapımcı firma oyunun dünyasının çok da genişlediğini geçtiğimiz haftalarda belirtmişti. The Surge'a kıyasla The Surge 2'de rol yapma mekaniklerinin de daha detaylı belirtiliyor. Yeni silahlar, dronlar ve yeni zırhların bulunacağı yapım, Souls oyunlarına rakip olabilir. The Surge 2'de savaşlar da önceki oyuna göre daha taktiksel ilerleyecek. Deck 13'ün geliştirdiği üstlendiği, Focus home Interactive tarafından yayınlanan The Surge 2'nin bu sene içerisinde çıkması bekleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 21:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
GokhanKocaman54
GokhanKocaman54 28.05.2019 23:37
çok iyi görünüyor benim gibi dark souls sekiro tarzı oyunları beğenmeyen için güzel bir alternatif bir oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Aksiyon RYO The Surge 2'den 11 dakikalık oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×