Alan Wake Remastered duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.09.2021 - 16:54
Uzun süren dedikoduların ardından Sam Lake resmi açıklamayı yaptı ve Alan Wake Remastered duyuruldu

Alan Wake Remastered sonunda resmiyet kazandı ve son dönemde sık sık dedikoduları ile karşımıza çıkan oyun resmi olarak duyurulmuş oldu. Duyuru Remedy firmasının tepe ismi Sam Lake tarafından yapıldı. Sosyal medya hesabı üzerinden oyuna dair ilk bilgileri de paylaşan Sam Lake, çıkış tarihini ise 5 Ekim 2021 olarak açıkladı.

Alan Wake Remastered duyuruldu

Gizemli hikayesi ile bir dönemin en popüler oyunlarından biri olan Alan Wake Remastered sürümü ile birlikte bu sefer Playstation konsollarına da gelecek. Oyunun çıkacağı platformlar PC, PS5, Xbox Series X, PS4 ve Xbox One olarak açıklandı. PC sürümünün ise özel anlaşma sebebi ile sadece Epic Games Store üzerinden yayınlanacağı belirtildi. Oyunun Remastered sürümü ile ilgili herhangi bir detay verilmedi fakat Remedy resmi sitesinde yeni nesil sürümünün tercih edilesi olacağının altı çizilmiş.

Alan Wake Remastered duyuruldu

Alan Wake hakkında

Çok satan kitap yazarı olan Alan Wake'in karısı tatilde kaybolur, karısını araması onun bile hiç yazmadığı şekilde gerilimli bir hal alır. Kötü bir varlık küçük bir kasaba olan Bright Falls'a gelir, Wake aklını yitirmenin eşiğinde bu gizemi çözmeye ve sevdiğini kurtarmaya çalışır. Bir TV dizisi tarzında sunulan Alan Wake sürükleyici hikaye anlatımı ve heyecanlı aksiyon sahneleri ile sizi etkiler, oyuncular oyunda ilerledikçe gizem artar, inanılmaz olaylarla yüzleşirler, başdöndüren hikaye ve olaylar yaşarlar. Sadece hafif dövüş tekniklerinde ustalaşarak karanlığın içinde ilerlerler.

Bir aksiyon oyunu bedeni ile bir psikolojik gerilim zihninde olan Alan Wake’in yoğun atmosferi, derin ve çok konulu hikayesi ve son derece gergin mücadele dizileri ile eğlenceli ve orijinal bir oyun deneyimi sağlar.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 14:12
Ben oyunu epik store den ücretsiz indirdim.Grafiklerinden mıdır nedense pek lezzet alamadım.Kötü oyun değil tabiki ama Remastered yerine oyunu yeni nesiller için remake yapsalarmış ya.Tabi adamlar da haklı.O kadar satan bir oyunu remake yapmak ta büyük çaba ve risk .Ama 2 gelseydi bı şans verirdim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 08:46
Uzakta işik war , ve karanlik güçler saldiriyor her an kprku gerilim , işiğa yetişme çabasi muazzam bir oyun , bide ps5 de oynarsam bomba olur . Sizin gibi her ay oynasak sevmezsik tabiki en son 10 sene once oynadim başka oynamamiştim şimdi ilaç oldu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 08:34
Bazıları, yıllarca bu haberi beklemişçesine, oyuna karşı bir kin güderek mesaj atıyorlar. Hayırdır sorun nedir arkadaşlar?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2021 23:41
Oynadığım en kötü oyunlardan biriydi. Şişirilme bir balon.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 03:13
Normalde bir oyunu birden fazla oynayıp bitirmem fakat Alan Wake'i iki defa oynayıp bitirdim. Remastered yerine keşke Alan Wake 2 gelseydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake Remastered duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×