Alan Wake: The Writer'ın çıkış tarihi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.09.2010 - 13:44
Bunlar, yazılan son satırlar
Remedy tarafından X360 konsoluna özel olarak geliştirilen ve geçtiğimiz dönemde satışa sunulan psikolojik gerilim - aksiyon macera oyunu Alan Wake'in ikinci ve son DLC paketi olan The Writer'ın çıkış tarihi belli oldu. Yapılan açıklamaya göre yeni paket, 12 Ekim'de, 560 MS puanı karşılığında Xbox Live'dan satın alınabilecek.

Aslında normal planlar çerçevesinde Remedy, Alan Wake için 3 DLC paketi hazırlayacaklarını, üç numaralı paketin de yıl sonuna doğru çıkacağını söylemiş, daha sonra da bu kararından vazgeçmişti.

Alan Wake: The Writer'ın çıkış tarihi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Alan Wake: The Writer'ın çıkış tarihi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×