Albion Online'a yeni PvP olanakları geliyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 3.05.2017 - 13:57
Hem de ölünce ekipman kaybetmeden
Sandbox Interactive tarafından Kickstarter üzerinden fonlanarak geliştirilen Albion Online, birçok RPG tutkununu kendisine çekmeyi başarmış, ve oldukça etkileyici satış rakamlarına ulaşmıştı. Sürekli olarak güncellenen ve yeni içerikler kazanmaya devam eden yapım, yakında PvP severleri memnun edecek yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor.

Albion Online'a yeni PvP olanakları geliyor
Sandbox tarafından yapılan açıklamada oyunun Hellgate haritası artık 3 farklı bölüme ayrılacak. Ashen, Ignited ve Infernal isimleriyle üç farklı şekle ayrılacak olan haritaların Ashen ve Ignited bölümleri, PvP yaparken ölürseniz, ekipmanlarınızı kaybettirmeyecek. Infernal bölümünde ise klasik Albion mantığı ile, öldüğünüzde varınızı yoğunuzu kaybedeceksiniz. Yeni güncellemenin önümüzdeki haftalarda yayımlanması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 23:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Albion Online'a yeni PvP olanakları geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×