Amazon İtalya, Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive 2'yi listeledi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.07.2018 - 15:49
Amazon'dan sızıntılar

E3 2018'de duyurulması beklenen ancak beklenen duyuru haber gelmeyen Bloodborne 2, Amazon İtalya tarafından listelendi. Aynı şekilde Sunset Overdrive 2'de Amazon İtalya tarafından henüz resmi duyurusu yapılmamasına rağmen, Amazon İtalya tarafından listelenen oyunlar arasındaki yerini aldı.

Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive 2 Amazon İtalya mağaza sayfasında gözüktü

Amazon İtalya tarafından duyurusu yapılmadan listelenen oyunlar arasına Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive 2 eklendi. Geçtiğimiz haftalarda yeni Splinter Cell oyununu da listeleyen Amazon İtalya, Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive'ın çıkış tarihi olarak Aralık 2019 tarihini vermiş durumda. OYuncuların beklentisi bu üç oyunun da E3 2018 sunumlarında duyurulacağına yönelikti. Ancak beklenen olmadı ne Ubisoft tarafından ne From Software'den ne de Microsoft'tan beklenen oyunları ile ilgili bir duyuru gelmedi. From Software, beklenenin aksine yeni oyunları, Sekiro: Shadows Die Twice'ın duyurusunu yaptı. Microsoft konferansında duyurulan Sekiro: Shadows Die Twice her ne kadar heyecan yaratsa da, From Software'den yeni Bloodborne oyunu bekleyen oyuncular hayal kırıklığına uğramıştı. Bakalım Amazon İtalya'da listelenen bu oyunlar Gamescom'da ortaya çıkacak mı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2021 22:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon İtalya, Bloodborne 2 ve Sunset Overdrive 2'yi listeledi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×