Amazon yetkilieri bu kez sonra PC oyunlarına da indirim uyguladı

Furkan Güler
Furkan Güler 26.12.2018 - 11:07
PC oyuncularına güzel haber!

Dünyanın en çok tercih edilen e ticaret sitesi Amazon, muhtemelen son dönemlerde düzenlediği indirimler ile birlikte, video oyun dünyasının en çok indirim düzenleyen marketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Neredeyse her gün başka bir indirimle oyuncuların karşısına çıkan Amazon, bu kez PC oyunlarında indirim uyguladı. Daha öncesinde konsol oyunlarına uygulanan benzer bir indirimi PC oyunlarına da uygulayan Amazon, büyük oyunları ucuza almamıza imkan veriyor. Son olarak oyunların hepsinin normalde 60 dolar üzerinden satıldığını belirtelim. Tüm bunların yanında aşağıda yer alan bazı oyunların Steam ile neredeyse eşdeğer fiyatta olduğunu ve Battlefield 5 ya da Fallout 76 gibi oyunları Amazon'dan çok daha ucuza satın alabileceğinizi unutmayın.

Amazon'da PC oyunlarına büyük indirim

- Assassin’s Creed Odyssey – 30 dolar indirimde
- Assassin’s Creed Odyssey Gold Edition – 50 dolar indirimde
- Assassin’s Creed Origins – 40.20 dolar indirimde
- Battlefield V – 30 dolar indirimde
- Fallout 76 – 20 dolar indirimde
- Just Cause 4 – 30 dolar indirimde
- Just Cause 4 Digital Deluxe – 17.50 dolar indirimde
- Just Cause 4 Gold Edition – 22.50 dolar indirimde

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon, konsol oyunlarından sonra PC oyunlarına da indirim yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×