Amazon Prime Gaming Eylül ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.09.2021 - 11:08
Amazon Prime üyelerinin Prime Gaming ayrıcalığı ile Eylül ayında ücretsiz olarak ulaşabilecekleri oyunların listesi açıklandı.

Amazon Prime Gaming Türkiye, Eylül ayının ücretsiz oyun seçkisini açıkladı. Amazon Prime üyeleri, bu ay Knockout City, Sam & Max Hit the Road, Candleman the Complete Journey, Puzzle Agent, Secret Files 2: Puritas Cordis, Tools Up! ve Unmemory oyunlarına ücretsiz sahip olabilecek. Eylül ayı boyunca Prime Gaming üyeleri ayrıca, Brawlhalla, Red Dead Online, Apex Legends, Fall Guys ve daha birçok oyunda yeni oyun içi ganimet ve geliştirmelerin keyfini çıkarabilecek.

Amazon Prime Gaming Eylül ayı oyunları

Prime üyeleri, Prime Gaming ile her ay üyelere özel oyun içeriklerine ücretsiz erişim sağlayabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri bu ücretsiz oyunların yanı sıra popüler oyunlarda kullanabilecekleri seviye atlatma, kıyafet ve kaplama gibi karakter yükseltmeleri ile Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca ücretsiz abonelik gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Amazon Prime Gaming Eylül ayı ücretsiz oyunları açıklandı

Amazon Prime üyeliği, Prime Gaming ayrıcalıklarının yanı sıra aynı gün, ertesi gün ya da 2 günde bedava ve hızlı teslimat seçenekleri, Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişim, üyelere özel indirimler de dâhil birçok ayrıcalığı aylık sadece 7,90 TL’ye sunuyor.

Amazon Eylül ayı ücretsiz oyunları:

  • Knockout City – Velan Studios tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından EA Originals markası altında yayınlanan Knockout City, yakar top tutkunlarını sahaya davet ediyor.
  • Sam & Max Hit the Road – Sopanızı kapın, bir siren gibi tiz bir ses çıkarın ve 1993 yılında geçen bu 2D animasyon macerasında en zorlu vakaları çözmeye çalışan Serbest Polis Sam ve Max ile yola çıkın.
  • Candleman The Complete Journey – Bu benzersiz bulmaca platform oyununda oyuncular, uzaktaki parıltıyı bulmak için çok çeşitli büyülü ortamları keşfederek sadece 10 saniye boyunca yanabilen küçük bir mum rolünü üstleniyorlar.
  • Puzzle Agent – Bağımsız çizgi roman sanatçısı Graham Annable'ın benzersiz anlatısı ve muhteşem bir görsel duyarlılıkla yaratılan Puzzle Agent, oyuncuları bulmaca dünyasında heyecan verici ve zorlayıcı bir maceraya davet ediyor!
  • Secret Files 2: Puritas Cordis – Ödüllü macera oyunu Secret Files Tunguska’nın devam oyununda, oyuncular bir cinayete tanık olup, sadece kıtaları değil aynı zamanda yüzyılları da kapsayan olayların merkezine doğru adım attıklarında dünya bir felaketin eşiğindedir. 
  • Tools Up! – Oyuncuların çılgın bir restorasyon partisine ev sahipliği yapmak için zamana karşı birlikte çalıştığı yerel, çok oyunculu bu oyunda yerinizi alın!
  • Unmemory – İlgi çekici bir gerilim filmi hikayesini keşfetmek için bulmacaları çözün ve ipuçlarını takip edin! 
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2021 14:46
bu sefer güzel bir şey yok bu ayı pas geçebiliriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon Prime Gaming Eylül ayı ücretsiz oyunları açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×