Toplamda yedi oyun, Amazon Prime aboneleri için ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 3.09.2021 - 14:58
Amazon Prime Gaming'in Prime abonelerine 2021'in Eylül ayında ücretsiz bir şekilde vereceği oyunlar belli olmuş bulunuyor.

Eylül ayının gelmesiyle birlikte, Amazon Prime Gaming ile bu ay içerisinde Prime abonelerine ücretsiz bir şekilde verilecek olan oyunlar da açıklanmış bulunuyor. İçerisinde bu senenin başlarında piyasaya sürülen, çok oyunculu yakan top oyunu olan Knockout City'yi de içeren liste, beraberinde altı oyunu daha ücretsiz sunuyor. 2021'in Eylül ayında verilecek olan ücretsiz oyunların yanı sıra, Grand Theft Auto Online, Madden 22, Sea of Thieves ve League of Legends gibi popüler oyunlar için ek oyun içi içeriklerde sunan Prime Gaming, yeni içeriklerle karşımıza çıkıyor.

Toplamda yedi oyun Amazon Prime aboneleri için ücretsiz oldu

Amazon Prime Gaming, Eylül 2021 için; Knockout City (Origin), Tools Up!, Sam and Max Hit the Road, Puzzle Agent, Candleman: The Complete Journey, Unmemory ve Secret Files 2: Puritas Cordis oyunlarını sunarken, şüphesiz ki listenin en çok dikkat çeken ismi olan Knockout City, dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Toplamda yedi oyun Amazon Prime aboneleri için ücretsiz oldu

EA tarafının kendine özgün çok oyunculu yakan top oyunu Knockout City, 21 Mayıs 2021'de piyasaya sunulmuş, çıkar çıkmaz EA Play ve Xbox Game Pass Ultimate (EA Play aracılığıyla) aboneliklerine dâhil olmuştu. Ünlü çok oyunculu yapım, oyuncular tarafından oldukça sevilmiş ve çok kısa bir süre içerisinde beş milyon oyuncu barajını geride bırakmıştı. Steam'de 139,99 TL fiyat etiketine sahip olan Knockout City ve diğer altı oyunu, 1 Ekim 2021'e kadar kütüphanenize dâhil edebilir ve istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2021 17:58
ayda 7 lira veriyorsun bi sürü filim dizi izliyorsun, amazondan indirimli alışveriş yapıp aynı gün kargo alabiliyorsun falan. üstüne de adamlar oyun da veriyor. 7 lira 1 litrelik kola parası. bunun neyine bıdı bıdı ediyor millet?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 18:06
Ücretsiz denebilmesi için benim herhangi bir sebeple herhangi bir içerik için hiçbir ücret ödemiyor olmam gerekir. Epic'in yaptığı gibi. Onun dışındaki her şey ücretli demektir.
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2021 11:49
Millet bu pazarlama saçmalıklarına kanmıyor merak etme. Hangi ürünün reklamı varsa onu almıyor. Satmayan şeyin reklamı olur.
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2021 07:55
18.06 hadi köyüne
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2021 20:12
Allahını seversen boş yapma çocuk
Kalan Karakter : 300 Gönder
Toplamda yedi oyun, Amazon Prime aboneleri için ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×