Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.08.2021 - 12:33
Farklı içerikleri ile dikkat çeken Amazon Prime Video Türkiye servisinin Ağustos ayında yayına girecek olan Amazon Originals içerikleri açıklandı.

Amazon Prime Video, Ağustos ayında Türkiye’de yayına girecek yeni yapımları açıkladı. Ağustos ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak popüler Amazon Originals yapımları arasında bağımsız stüdyo Entertainment One (eOne) ve Iron Ocean Productions tarafından ekrana taşınan “Cruel Summer”ın ilk sezonu, antolojik aşk dizisi Modern Love’ın ikinci sezonu, Emmy ödüllü Mike McMahan imzalı “Star Trek: Lower Decks”in ikinci sezonu, aynı isimli romandan uyarlanan “Nine Perfect Strangers”ın ve Valerie Armstrong tarafından yaratılan “Kevin Can F**K Himself”in ilk sezonları bulunuyor. Prime üyeleri Prime Video ile sürekli yenilenen popüler film ve dizilerden oluşan geniş bir seçkiye sınırsız erişimin yanı sıra bedava ve hızlı kargo, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi içerikler ve üyelere özel indirimler de dâhil birçok ayrıcalığa aylık sadece 7,90 TL’ye sahip olabiliyor.

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos Ayı Takviminden Öne Çıkanlar;

Cruel Summer 1. Sezon– 6 Ağustos

Başrollerinde Olivia Holt, Chiara Aurelia ve daha birçok tanınmış ismin yer aldığı merakla beklenen psikolojik gerilim dizisi “Cruel Summer”, 6 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’ye yayına girdi. Jessica Biel ve Michelle Purple’ın baş yapımcılığını üstlendiği 10 bölümlük dizi, 90’larda kaybolan güzel ve popüler bir genç kız ile onunla bağlantısı olmayan, tatlı ve utangaç biriyken önce popülerleşen, ardından ise Amerika’nın en nefret edilen insanı haline gelen bir kızı merkezine alıyor. Her bölüm, farklı bakış açılarıyla aktarılıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Modern Love 2. Sezon – 13 Ağustos

İkinci sezonu merakla beklenen antolojik aşk dizisi “Modern Love” 13 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de sevenleriyle buluşuyor. Başrollerinde Gbenga Akinnagbe, Susan Blackwell, Lucy Boynton, Tom Burke, Zoë Chao, Kit Harington ve daha birçok ismin yer aldığı yapımın bu sezonunda aşk bütün kuralları yıkıyor, eski bir kıvılcım yeniden alevleniyor ve çatışmalara neden oluyor. Beklenmedik birçok olay gerçekleşiyor: Âşıkların ve arkadaşların sınavı, bir gece kızının gündüz erkeğiyle olan ilişkisi, eski sevgilinin eski sevgiliyle romantizmi, bir tek gecelik ilişki, verilen imkânsız bir söz, kayıp bir aşkın hayaleti ve cinselliğin keşfi. Popüler dizi “Modern Love”ın sekiz bölümlük ikinci sezonu, ilişkiler, bağlantılar, ihanetler ve ifşalar hakkında birçok hikâyeyi ekranlara yansıtıyor. Her bölüm, sevgiyi tüm karmaşık ve güzel formlarında sergilerken, tüm bölümler ilhamını aynı ismi taşıyan New York Times köşesindeki gerçek olaylardan alıyor. 

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Star Trek: Below Decks 2. Sezon – 13 Ağustos

Emmy ödüllü Mike McMahan imzası taşıyan “Star Trek: Lower Decks”in ikinci sezonu, 13 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de yayına giriyor. Yapımcılığını CBS Studios, Secret Hideout ve Roddenberry Entertainment’ın üstlendiği seri, 2380’de Starfleet’in önemsiz gemilerinden biri olan U.S.S. Cerritos’da hizmet veren destek ekibine odaklanıyor. Teğmen Mariner, Boimler, Rutherford ve Tendi, gemi çok sayıda bilimkurgu anomalisi tarafından sarsılsa bile görevlerine ve sosyal yaşamlarına ayak uydurmak zorunda. Bu sezonun seslendirme sanatçıları arasında Tawny Newsome, Jack Quaid, Noël Wells ve Eugene Cordero yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Nine Perfect Strangers 1. Sezon– 20 Ağustos

Başrollerini Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Luke Evans, Tiffany Boone, Bobby Cannavale, Melvin Gregg ve Regina Hall’un paylaştığı 8 bölümlük “Nine Perfect Strangers”ın ilk üç bölümü, 20 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de izleyicilerle buluşuyor. Avustralyalı yazar Liane Moriarty’nin New York Times çok satanı kitabından uyarlanan ve çekimleri Avustralya’da tamamlanan drama dizisi, iyileşme ve dönüşüm vaat eden butik bir sağlık-zindelik tatil beldesindeki dokuz stresli şehir sakininin daha iyi bir yaşam biçimine geçmeye çalışmasını konu ediniyor. Bu on günlük inziva sırasında onlara yorgun zihinleri ve bedenleri canlandırmayı görev edinmiş olan, beldenin işletmecisi Masha (Kidman) eşlik ediyor. Ancak, bu dokuz yabancının başlarına nelerin geleceği hakkında en ufak bir fikri yok. “Nine Perfect Strangers”ın ilk sezonu her hafta yayınlanacak yeni bölümleriyle Ağustos boyunca her hafta izleyenleri ekran başına toplayacak.

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Kevin Can F**K Himself 1. Sezon – 27 Ağustos

Valerie Armstrong imzalı “Kevin Can F**K Himself”in ilk sezonu 27 Ağustos Cuma günü Prime Video TR’de gösterime giriyor. Başrollerini Mary Hollis Inboden, Eric Petersen, Alex Bonifer ve Brian Howe gibi yeteneklerin paylaştığı “Kevin Can F**K Himself”, hepimizin büyürken karşılaştığımıza inandığı, onunla evlendiği için kocasının bir evlilik piyangosu kazandığını düşündüğümüz, kendisine yöneltilen şakaları kaldırabilen komedi dizilerinin güzel eş klişesi Allison McRoberts karakterini ekranlara taşıyor. İlk sezonunda bu güzel kadının sonunda uyanıp hayatındaki adaletsizliklere isyan edişini konu edinen “Kevin Can F**K Himself”, bunca yıldır kime ve neye güldüğümüzü sorgulamamıza yol açıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2023 13:30
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2021 20:17
Evangelion neden yok Amazon?
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2021 21:43
Evangelion Rebuildler gelmiyorsa yazık
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2021 12:56
Zero Zero Zero adlı dizinin prime dizisi olmasına rağmen hala Amazon Türkiye'de olmaması tam bir kepazeliktir.
Kalan Karakter: 300 Gönder
Amazon Prime Video Türkiye Ağustos 2021 içerikleri açıklandı
İlginizi Çekebilir