AMD işlemci alanlara Company of Heroes 3 veriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.01.2023 - 17:54
AMD yaptığı açıklama ile yeni bir oyun paketi duyurdu. AMD işlemci alan oyunculara Company of Heroes 3 ücretsiz olarak verilecek.

AMD zaman zaman bedava oyun kampanyalarıyla da karşımıza çıkıyor. Firma son dönemde Uncharted PC sürümü, Sniper Elite 5, Saints Row, Dead ısland ve Callisto Protcol gibi oyunlar için özel kampanyalara imza atmıştı. Yapılan yeni açıklamaya göre bu sefer de Ryzen 5000 serisi masaüstü işlemcilerinden birini alan oyunculara merakla beklenen Company of Heroes 3 ücretsiz olarak verilecek. Yapılan açıklama ise şu şekilde;

AMD işlemci alanlara Company of Heroes 3 bedava

AMD işlemci alanlara Company of Heroes 3 veriyor

AMD, 1 Nisan 2023'e kadar devam edecek olan yeni Game Bundle paketini duyurdu. Bu paket ile birlikte Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemcilerini alan oyun severlere Relic Entertainment™, Inc. imzasını taşıyan, gerçek zamanlı askeri strateji oyunu serisinin heyecan verici son oyunu Company of Heroes 3 ücretsiz olarak sunulacak.

AMD "Zen 3" mimarisi üzerine inşa edilen Ryzen 5000 Serisi Masaüstü İşlemciler, üstün oyun performansı sunarak oyuncuların Akdeniz bölgesindeki çarpıcı bir seferde rakiplerini alt etmeye çalışırken her ayrıntının keyfini çıkarmasını sağlayacak.

Oyuncular, satın aldıkları ürünle birlikte bir kullanım kodu alacak ve Company of Heroes 3 hediyesini alacakları bu kodu kullanmak için 6 Mayıs 2023 tarihine kadar kadar süreleri olacak. Kodu kullanan oyuncular oyun 23 Şubat 2023'te piyasaya çıktığında direkt olarak erişim kazanacaklar. 

Oyuncular daha fazla bilgi için www.amd.com/COH3 adresini ziyaret edebilirler. Tüm şartlar ve koşullar için ve oyun kodlarını kullanmak için lütfen www.amdrewards.com adresini ziyaret edin.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2023 10:24
5600g li kasa topladım oyunu nasıl alabilirim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2023 01:17
Kasım ayında Ryzen 7000 serisinden, 7700X aldım, RTX 3080TI aldım 1 tane bile oyun kampanyası yoktu...Ben mi şanssızım anlamadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
AMD işlemci alanlara Company of Heroes 3 veriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×