AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.09.2021 - 11:36
AMD Radeon Yazılım Sürümü Diablo II, World War Z: Aftermath ve New World gibi yeni oyunlar için sürücü desteği ve optimizasyonlar getiriyor.

AMD bugün yaptığı açıklama ile Radeon oyuncularının AMD destekli sistemlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsünü yayınlandığını duyurdu. Yeni çıkan bu sürücü güncellemesi ile birlikte yeni oyunlarda sürücü desteği ve optimizasyon güncellemelerinin barındırıldığı belirtilmiş. Yapılan resmi açıklama ve oyunların şu şekilde;

AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü yayınlandı

AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü ile World War Z: Aftermath, New World ve Diablo II: Resurrected için ilk gün desteğinin yanı sıra çeşitli düzeltmeler ve kararlılık geliştirmeleri sağlanıyor. Optimizasyonlar önceki 21.9.1 sürücüsüne kıyasla Radeon RX 6700 XT grafik kartıyla 4K çözünürlük ve “Çok Yüksek” grafik ayarlarında Diablo II: Resurrected’da yüzde 13 daha yüksek bir performans sağlıyor.

AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü yayınlandı

Güncelleme aynı zamanda Radeon yazılımındaki önceden kaydedilmiş profili yükleme hatasını, RX 6800 XT modeline sahip olan oyuncuların Hitman 3’te kıyılardaki suyun kaybolması, Auto Overclock özelliğindeki bazı problemleri gideriyor.

Oyuncular Radeon Software'in en son sürümünü buradan indirebilir ve Radeon Software Adrenalin 21.9.2 hakkında daha fazla bilgiye buradaki blog yazısından ulaşabilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2021 00:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
AMD Radeon Software Adrenalin 21.9.2 sürücüsü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×