Animal Crossing New Horizons için yeni etkinlikler duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.11.2020 - 11:50
Animal Crossing New Horizons kış güncellemesi, Hindi Günü, Oyuncak Günü, yeni saç modeli seçenekleri ve kış havasının yanı sıra veri aktarım özelliklerini ekliyor

Daha soğuk havalar yaklaşıyor olabilir ama Nintendo Switch için Animal Crossing: New Horizons’da sıcak bir tatil neşesini de beraberinde getiriyor. Ağaçlardan aşağıya doğru sürüklenmeye başlayan kestane rengi akçaağaç yapraklarının yanı sıra, Kuzey Yarımküre'de bulunan adaları, huzur dolu kar örtüleri ziyaret edecek.

Animal Crossing New Horizons için kış etkinlikleri geliyor

19 Kasım'da Animal Crossing: New Horizons için ücretsiz bir güncelleme gelecek. Güncelleme tatil etkinliklerini ve geliştirmelerini tanıtarak oyunculara arkadaşları ve aileleri ile bağ kurmaları ve Animal Crossing: New Horizons sakinleri ile birlikte ada hayatının tadını çıkarmaları için yeni fırsatlar sunacak.  

26 Kasım Hindi Günü ve 24 Aralık Oyuncak Günü gibi özel günler, başkalarıyla birlikte keyifle yaşayabileceğiniz tatil deneyimleri sunan yeni güncellemeyle birlikte eklenecek. Kış güncellemesi ayrıca Animal Crossing: New Horizons'a yeni reaksiyonlar ve yeni saç stillerinin yanı sıra oyun içi ev eşyası depolama genişletme seçeneği ve veri aktarım transfer özelliği getiriyor.

Aşağıdaki özelliklerin tümü, 19 Kasım'dan itibaren kullanılabilir:

Hindi Günü – Bu yıl 26 Kasım'da gerçekleşecek olan Hindi Günü'nde birinci sınıf şef Franklin gelip plazada bir toplantıya ev sahipliği yapacak. Oyuncular, Franklin'in plazada sergilenecek tabaklara koymak için malzemeleri toplamasına yardımcı olabilir. Franklin'in yemek pişirmesine yardım eden oyuncular ondan bir hediye alacak. Lütfen dikkat: Bu etkinlik, Resident Services binasının önceden inşa edilmesini gerektirir.

Oyuncak Günü –Ada sakinlerinin sevindikleri yılın zamanı… Oyuncak Günü neredeyse yaklaşıyor. Oyuncular, adalarının ve meydanlarının önümüzdeki haftalarda tatil temalı dekorasyonlarla giderek daha şenlikli hale geldiğini fark edebilirler. Süslenmiş ağaçlara da dikkat edin. Bunları sallayarak, tatil mobilyası tarifleri hazırlamanıza izin verecek süsleri düşürebilirsiniz. 1 Aralık'tan 25 Aralık'a kadar Nook's Cranny'den oyuncaklar satın almak ve Able Sisters mağazasında tatil temalı kıyafetler bulmak mümkün olacak. 24 Aralık resmi Oyuncak Günü olduğunda Jingle, tatil neşesini yaymak için her adaya özel bir ziyarette bulunacak. Hediyeleri teslim etmesine yardım ederek oyuncular da bir hediye alacak. Lütfen dikkat: Bu etkinlik, Resident Services binasının önceden inşa edilmesini gerektirir.

Yeni Reaksiyonlar ve saç stilleri - Resident Services'da bulunan Nook Stop terminalinde Nook Milleri kullanılarak dokuz yeni Reaksiyon ve altı yeni saç modeli seçeneği elde edilebilir.

Ev depolama limiti yükseltmesi - Daha önce evlerini en büyük boyuta genişletmiş ve borçlarını ödemiş olan oyuncular, Resident Services 'de Tom Nook ile konuşarak daha fazla ev depolama alanı genişletmesi için başvurabilecekler. Bu, ev depolama alanını 2400 yuvaya genişletecektir.

Rüyalarda rastgele adaları ziyaret etmek - Uyuklamaktan ve rüyalar içindeki diğer adaları ziyaret etmekten zevk alan herkes artık rüya görürken rastgele adaları ziyaret etmeyi seçebilecek ve ada özelleştirmeleri için yeni ilham manzaraları açabilecek.

Animal Crossing New Horizons için yeni etkinlikler duyuruldu

Animal Crossing: Pocket Camp işbirliği – Animal Crossing: Pocket Camp’ın üçüncü yıldönümünü anmak için, Animal Crossing: New Horizons'da bir Pocket Camp akıllı telefon modeli sunulacak

Resident ve Island Data Transferleri –Tek oyunculu aktarım özelliği, oyuncuların yerleşik verileri başka bir sisteme aktarmasına olanak tanır. Bu, sakinin adı, görünümü ve ekipmanının yanı sıra envanteri, evi ve saklama alanını içerir. Ayrı bir bütün ada aktarım özelliği, oyuncuların kullanıcı kaydetme verilerini adanın kendisi ve tüm sakinlerle birlikte başka bir sisteme taşımasını sağlayacaktır. Bu hizmet, Nintendo eShop'taki ücretsiz Island Transfer Tool uygulamasıyla kolaylaştırılacaktır.

…ve daha fazlası: Yeni sezonluk ürünler 1 Aralık'tan itibaren Nook Stop'ta satışa sunulacak. 26-31 Aralık tarihleri ??arasında, Yılbaşı gecesini kutlamak için çeşitli bayram öğeleri de olacak. Güncellemenin içeriğine ek olarak, oyuncular 31 Aralık'ta saat 19:00'da başlayacak bir geri sayım etkinliğini dört gözle bekleyebilirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Animal Crossing New Horizons için yeni etkinlikler duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×