Animal Crossing New Horizons ücretsiz güncellemesi bugün yayınlanacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.01.2021 - 10:47
Geçtiğimiz yılın en çok ses getiren yapımlarından biri olan Animal Crossing New Horizons'ın ücretsiz yeni güncellemesi bugün geliyor.

Animal Crossing: New Horizons oyununu yeni almış olanlar ya da uzun süreli ada sakinleri için bu ücretsiz güncellemenin karnaval ruhunu, yeni sezonluk eşyaları ve daha fazlasını sunarak adalarını hareketlendirmesini umuyoruz

Animal Crossing New Horizons güncelemesi ile festival havasına giriyoruz

Animal Crossing: New Horizons, periyodik olarak oyuna etkinlikler ve özellikler sunan güncellemeler alır ve bu yeni güncelleme, renkli ve tüylerle dolu bir Festival etkinliği, mevsimlik eşyalara yeni eklemeler, yeni Tepkiler ve satın alınacak eşyalar içerir. Festival için yayınlanan tanıtım videosuna ve oyuna yeni eklenecek özelliklere aşağıdan göz atabilirsiniz.

28 Ocak'tan itibaren yeni güncelleme oyuna aşağıdaki özellikleri ekleyecektir:

Festival Etkinliği - Soğuk havayı hiçbir şey dans ve uçan tüylerle dolu renkli bir Festival etkinliğinden daha iyi tutamaz. 15 Şubat'ta Dansçı Pavé, biraz konfeti ve karnaval havası yaratmak için adanın meydanına varacak.

Sadece bu gün, oyuncular ağlarıyla adada yüzen renkli tüyleri yakalayabilir ve karşılığında tutkulu bir dans numarası almak için onları Pavé'ye takas edebilirler. Gökkuşağı tüyleri özellikle nadir görülen bir manzara gibi görünüyor, bu yüzden onları yakalayıp Pavé ile takas etmek en iyisidir. Oyuncular arkadaşlarını adalarına davet edebilir veya birlikte kutlamalara katılmak için ziyarete gidebilirler.

Animal Crossing New Horizons ücretsiz güncellemesi bugün yayınlanacak

Yeni Tepkiler – Festival heyecanını ifade etmek için Viva Festivale Tepki Seti, oyun içi ‘bell’ ile Nook's Cranny'deki raftan sınırlı bir süre için satın alınabilir ve Feelin ’It, Let's Go, Viva ve Confetti tepkilerini içerir.

Yeni Kıyafetler – Festivale kıyafetleri 1 Şubat'tan itibaren Able Sisters'ta sınırlı bir süre için mevcut olacak, böylece oyuncular tarzlarını gösterebilecek.

Sezonluk eşyalar –Yeni sezonluk eşyalar Nook Shopping'de satışa sunulacak. Oyuncular, duygusal sezonu 1 Şubat'tan 14 Şubat'a kadar satın alınabilecek çikolata kalpler ve kalp şeklindeki buketlerle kutlayabilirler. Ayrıca, Ocak ve Şubat aylarında belirli dönemler için Ay Yeni Yılı ve Büyük Oyun Kutlamaları ile ilgili başka eşyalar da olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Animal Crossing New Horizons ücretsiz güncellemesi bugün yayınlanacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×