1/5

Anime ve Manga #2 Filler ne demek?

Anime ve Manga #2 Filler ne demek?

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 12.06.2013 - 14:41
Ömrümüzü yedi şu "filler" bölümler!
Geçtiğimiz hafta anime ve mangaya güzel bir giriş gerçekleştirmiştik. Bu hafta sizden gelen yoğun istek üzerine filler’ları konu cici bir yazı yazma kararı aldım. Aslında birçoğumuzun bildiği fakat gözden kaçırdığı, hatta aslında izlemesi gerektiği bölümlerdir, “bence”. Asıl tanımı geçen hafta biraz daha farklı sunmuştum.

Mangada gerçekleşen olay animeye göre ileriden gelir. Bu demek oluyor ki, animedeki olaysa mangaya göre geriden gelir. Eğer anime, mangaya yetişirse filler bölüm dediğimiz şeyler ortaya çıkar. Filler bölüm yanlızca animelerde olur. Filler bölüm mangada olmayan konulardan oluşur. Kısacası  doldurma bölümdür. Anime, mangaya yaklaştığı zaman manga ilerlesin diye aralara koyulan bölümlerdir. İsterseniz izlersiniz, isterseniz izlemezsiniz.

Anime ve Manga #2 Filler ne demek?

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×