Anno 1800'ün yeni oyun modu ücretsiz olarak geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.12.2021 - 11:11
Ubisoft yaptığı açıklama ile UNEP Choice ödüllü oyun modu Eden Burning'in 14 Aralık'ta ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu

Ubsoft, Anno 1800, 4. sezonu hakkında bilgi verdi ve UNEP Choice ödüllü oyun modu Eden Burning'in 14 Aralık'ta ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu. Anno 1800, Windows PC için şimdi Ubisoft Connect ve Epic Games mağazasında. 2022'de Anno 1800, 4. sezonunun bir parçası olarak üç DLC yayınlayacak.

Anno 1800'ün yeni oyun modu 14 Aralık'ta geliyor

Anno 1800 kısa süre önce iki milyon oyuncuyu aştı ve bu dönüm noktasını kutlamak için oyuncular, yaklaşan oyun güncellemesi ile birlikte biri Battlecruiser için diğeri de Ship of the Line için olmak üzere iki gemi kaplamasını hediye olarak elde edecekler.

Anno 1800'ün yeni oyun modu ücretsiz olarak geliyor

 İlk olarak 2021 Green Game Jam sırasında çıkan Eden Burning, yeni bir oyun modu sunuyor: Scenarios (Senaryolar). Eden Burning Scenario, oyunculara çevre için sömürücü bir ekonominin tehlikelerini öğreten rogue-like bir oyun mekaniği içerir. Oyuncular, yenilenebilir ve yenilenemez kaynakları kullanmanın etkilerini tartarken ekosistemlerini yok etmeden endüstriyel bir projeyi tamamlamalıdır. Kararları çevreyi olumlu veya olumsuz yönde etkileyecek ve sürdürülebilir uygulamalara öncelik veren oyuncular en iyi sonuçları alacaktır. Eden Burning, 14 Aralık'ta ücretsiz Oyun Güncellemesi 13'ün bir parçası olarak sunulacak. 4. sezonda her yeni DLC'nin yanında en az bir yeni senaryo yayınlanacak.

Anno 1800, ağaçlandırma ve diğer karbon azaltma projelerini finanse eden bir sosyal girişim olan Ecologi ile de ortaklık kuruyor. 14 Aralık'tan itibaren oyuncular, şehirlerinde dikilecek yeni bir süs ağacı almak için Plant A Tree DLC'sini 2,99 $ karşılığında satın alabilirler. Plant A Tree DLC'sinin her satın alımının en az 1 $'ı Ubisoft tarafından Ecologi'ye iletilecek. 31 Mart 2022'den sonra DLC oyun içi mağazadan kaldırılacak ancak DLC'ye sahip olan oyuncular onu hesaplarında tutacak. Bu süsleme ayrıca 2022'de ücretsiz olarak verilecek.

Ubisoft Mainz’dan Anno serisinin Uluslararası Marka Müdürü Marcel Hatam, şunları söyledi: "Anno ekibi, gezegenimizi korumanın ve iklim değişikliğini ele almak için harekete geçmenin çok önemli olduğuna inanıyor. Bu yılın başlarında Green Game Jam'de yer almak ve UNEP Choice ödülünü kazanmak bizim için gerçek bir onurdu. En son ücretsiz oyun güncellememizde bu konsepti hayata geçirebildiğimiz ve video oyunlarının oyunculara çevre sorunları hakkında bilgi vermede nasıl bir rol oynayabileceğini gösterebildiğimiz için mutluyuz.”

Ayrıca, Anno 1404 History Edition, Ubisoft'un 6 Aralık - 14 Aralık tarihleri arasındaki 35. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak ücretsiz olacak.

Basın Bülteni

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 22:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.12.2021 19:28
Oyunu eksik yapıp parça parça sattılar millete.
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 19:33
Kimse kimsenin emeğini sorgulamıyor, oyunun yalın hali boş ve 20 yıllık emekten ziyade 3 günlük proje gibi duruyor. Fiyata gelirsek gayet iyi ücret talep ediyorlar. Şahsen oyunun geldiği yerden memnunum ancak daha fazla şey eklenebilir.
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2021 09:02
Bunu diyorsan yazılımdan anlamıyorsun.. bir program piyasaya çıkar ama sürekli güncellenir.. yıllarca.. sana örneğin 20 yıllık emeği 3 yıllık emeğin karşılığı olarak kimse vermez..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Anno 1800'ün yeni oyun modu ücretsiz olarak geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×