Anthem'in ana tasarımcısı 8 yıl sonra BioWare'den ayrıldı

Anthem'in ana tasarımcısı 8 yıl sonra BioWare'den ayrıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.08.2019 - 11:07
Yaprak dökümü devam ediyor

Bir dönemin efsane firmaları arasında gösterilen Bioware'de yaprak dökümü devam ediyor. Firmada 8 yıldır görev alan ve son olarak Anthem projesinde ana tasarımcı görevini üstlenen Ben Irving, firmadan ayrıldığını resmi olarak duyurdu. 

Anthem'in ana tasarımcısı 8 yıl sonra BioWare'den ayrıldı

"Anthem'in eminim ki parlak bir geleceği var. Oyun üzerinde çalışmaya devam eden harika bir ekip var ve ilerleme aşamasını görmek için sabırsızlanıyorum" ifadeleri ile oyuna olan güvenini dile getiren Irving, ayrılık süreciyle ilgili olarak ise "8 mükemmel yılın ardından başka bir oyun firmasında yakaladığım fırsatı değerlendirmek üzere Bioware firmasından ayrılma kararı aldım. Yıllar yıllar önce Baldur's Gate'i ilk oynadığımda, Bioware çalışma hayalini kurduğum bir yer olmuştu" sözlerini sarf etmiş.

Irving'in ayrılması zaten eleştirilerin odağındaki Anthem'i tabii ki daha kötü bir duruma sokmayacaktır. Firma hala büyük bir kitle kaybeden oyunu toparlamaya çalışıyor. Bioware'den ardı ardına gelen ayrılıklar ise firmanın o eski şaşalı günlerinden oldukça uzaklaştığını gösterir nitelikte. Siz Bioware hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 08:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2019 22:32
Electronics Arts ın güzel firmaları alıp bitirme geleneği devam ediyor.O değil de bir EA ya birşey olmuyor kara delik gibi zırtapozlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2019 08:48
Daha çok homoseksüel karakterler ve özenti ve algı misyonu olan oyunlar yapsınlar da daha hızlı batsınlar!!!!!!!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2019 13:15
Keşke zamanında zirvede bırakaydınız. ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×