Antik macera, mitolojik makara!

Antik macera, mitolojik makara!

Rafet Kaan Moral
Rafet Kaan Moral 28.11.2013 - 14:19
Yunan Jason, Kickstarter’da
“Jason ve Argonauts’lar Kaptan Kirk ve ekibi ile karşılaşıyor” sloganı ile yola çıkan bağımsız çizgi roman tarzındaki macera oyunu Jason the Greek, şayet Kickstarter kampanyası başarı ile sonuçlanırsa eğlence dolu bir macera oyununun sözünü veriyor.

Tarz olarak Monkey Island serilerini andıran ve antik Yunan kahramanlarını konu alan yapımın bölümler halinde çıkması planlanıyor.


İlk bölümün adı “The Ladies of Lemnons” ve bu bölüm ile beraber The Argo’nun kaptanı, yakışıklı ve baştan çıkarıcı Jason ile tanışıyoruz. İlk bölümde Jason ve ekibi efsanevi bir hazineyi aramak için Lemnons adasına gidiyor ki dedikodulara göre ada birbirinden güzel bayanlarla doluymuş!

Jason the Greek: Chapter 1 - The Ladies of Lemnos, eğer işler yolunda giderse 2014 yılının yazında çıkış yapmayı planlıyor. Oyunun resmi sitesinden ufak bir demo indirebilmeniz mümkün ve eğer demoda gördükleriniz hoşunuza giderse Kickstarter kampanyasından Jason’a destek olabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 02:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×