AOC’nin yeni QHD gaming monitörü: AOC GAMING Q24G2A/BK

Basın Bülteni 24.08.2023 - 12:38
AGON by AOC’nin 24 inçlik, yeni QHD gaming monitörü ile keskin ayrıntılar ve net, hız dolu hareket: AOC GAMING Q24G2A/BK

AGON by AOC, AOC GAMING ürün gamının bir parçası olan kompakt Q24G2A/BK modelini duyurmaktan gurur duyar. Bu oyun monitörü dikkat çekici QHD çözünürlüğe (2560x1440), etkileyici 165 Hz yenileme oranı ve 1 ms MPRT tepki süresine sahip ve de 23.8 inçlik (60.4 cm) bir IPS panel ile donatılmış şekilde sunuluyor. 1000:1 kontrast oranı ve %108.7 sRGB renk gamı kapsamı sunan AOC GAMING Q24G2A/BK göz alıcı görseller sunarak yerden tasarruf eden şekliyle tepki verebilirliği yüksek bir performans sergilemesi için tasarlandı.

Kompakt ölçü, ödün vermeyen performans: Q24G2A/BK

QHD çözünürlüğe sahip, kompakt form faktörü Q24G2A/BK modelinin 24 inçlik, kompakt ekran ölçüsü, QHD çözünürlük ile de birleşince, 123.4 ppi (inç başına piksel) piksel yoğunluğu ile olağanüstü keskinlik ve ayrıntıyı garantiliyor, bu da standart 24 inçlik Full HD ya da 27 inçlik QHD ekranlarınkinden çok daha yüksek bir değer. Yüksek piksel yoğunluğu ve yerden tasarruf eden tasarımı, masa alanından ödün vermeden sürükleyici bir oyun deneyimi arayan oyuncular için modelin ideal bir tercih olmasını sağlıyor.

AOC’nin yeni QHD gaming monitörü: AOC GAMING Q24G2A/BK

Q24G2A/BK, çoklu monitör kurulumlarına uygun ince çerçevelere ve kullanıcıların kendileri için en mükemmel ergonomik konumu bulmalarını sağlayan, yüksekliği ayarlanabilir bir ayağa sahip. IPS paneli ise 178°/178° geniş görüntüleme açıları sağlayarak, doğrudan olmayan açılardan bile rahat bir görüntüleme deneyimini garantiliyor. %108.7 sRGB gam kapsamı ile, bu monitör zengin, canlı ve doğru renkler sunarak monitörün gaming ve aynı zamanda yaratıcı çalışma için de uygun olmasını sağlıyor.

Küçük bir pakette hız dolu gaming Hızlı tepki verebilen bir IPS paneli ile donatılmış Q24G2A/BK modelinin 1 ms (MPRT) tepki süresi, herhangi bir hayalet görüntü ya da hareket bulanıklığı olmadan hız dolu oynanabilirliğin üstesinden gelmeyi garanti eder. Monitörün 350 cd/m² pik parlaklığı, çeşitli aydınlatma koşullarında canlı ve net görseller üretir. NVIDIA G-SYNC Compatible (uyumlu) bir monitör olan Q24G2A/BK, azaltılmış girdi gecikmesi ile akıcı, yırtılma olmayan bir gaming’i garanti eder ve tutarlı ve keyifli bir deneyim sağlar.

AOC’nin G-Menu yazılımına sahip olması sayesinde monitörün renk değerlerini, hız aşırtma seçeneklerini (overdrive) ve diğer oyun ayarlarını değiştirmek için kolay erişim sağlanır. Bu ayarlar arasında, aydınlık ve gölge düzeylerini ayarlamak için Shadow Control (Gölge Kontrolü), gece geç saatte rahat kullanım için Low Blue Mode (Düşük Mavi Işık Modu), her durumda tam olarak hedef almak için bir artı gösterge katmanı olan Dial Point ve saniye başına düşen o anki kare bilgisini görüntülemek için Frame Counter (Kare Sayacı) bulunmaktadır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2024 14:45
Kalan Karakter: 300 Gönder
AOC’nin yeni QHD gaming monitörü: AOC GAMING Q24G2A/BK
İlginizi Çekebilir